Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi na klocku w The Medium się bugują kontrolki? Jest kropka i nie da się jej aktywować bo nie zmienia się w guzik do wciśnięcia, pomaga tylko wczytanie sejwa, czasami nawet niekoniecznie ostatniego xD Fajna gra ogółem ale już 3 raz się #!$%@?łem przez to.

#xbox #themedium
  • 8
  • Odpowiedz
@Publius: Też niestety raz miałem. Przy kartce z listą imion i nazwisk. Pomyślałem, że po prostu widziała to widziała (wiadomo było już, które ma zobaczyć) i wystarczy. I się tak błąkałem pół godziny.
A okazało się po wczytaniu save, że przy odpowiednim powinien pojawić się guzik, ona to musiała koniecznie skomentować po kliknięciu :<
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szybkaszyba
@m4rciniak A to mi się blokowało tak jakby dialog nigdy się nie kończył, po prostu kontrolki zostawały nieaktywne jak przy dialogach do usranej śmierci. Gierkę już skończyłem, byłoby 8/10 gdyby nie te bugi, tak to mogę jej dać 7. Bardzo przyjemnie się grało
  • Odpowiedz
@Publius widziałem tego buga na streamie archona z xboxa, i faktycznie sam się dziwił dlaczego nie może kliknąć, ja tej nocy skończyłem grę na pececie, i nie miałem przez całą grę ani jednego błędu.
Ogółem jestem pozytywnie zaskoczony, bo klimat i fabuła wciaga że aż chciało się grać, choć faktem jest że to symulator chodzenia, w kilku momentach widać było że sztucznie chodzeniem przedłużają rozgrywkę.
  • Odpowiedz