Wpis z mikrobloga

Siema anony dzisiaj trochę smutek, więc powiem wam o wojnie cygany vs sebisy.
Na moim osiedlu grupy dzieciaków składały się z dzieciaków klasy średniej, małych sebixów i małych cyganów Dzieciaki klasy średniej (takie jak ja) przyjaźniły się z sebixami żeby nie być bitym na przerwach. A cyganie trzymały z cyganami, konflikt między cyganami i sebixami zaczął się w 3 klasie gimnazjum. Pewien Sebix zaczął naprawdę mocno dokuczać pewnemu Wasylowi. Wyzywał go od brudnych świń, grajków ulicznych, hodowcy kóz itp. Pewnego dnia Wasyl nie wytrzymał i po tym sebix nazwał go futerałem na #!$%@? innych Wasylów rzucił się na niego z pięściami. Seba dostał dwa słabe strzały, po czym trochę oszołomiony, ale głównie #!$%@? #!$%@?ł Wasylowi centralnie w nos. Krew z złamanego nosa zapaskudziła Matiemu ortalion. Jeszcze bardziej zdenerwowany Mati przez następne 3 minuty #!$%@?ł Wasyla po czym skwitował to ,,Módl się żeby Mama to doprała" XDDDD Gdy inni Cyganie dowiedzieli się że Mati pobił Wasyla, postanowili się na nim zemścić (btw kiedy Mati katował Wasyla psychicznie wszystko było ok ale jak go pobił to się #!$%@?). Musieli wyczekać moment kiedy Mati będzie sam, zaatakowali go #!$%@? w łazience xD. I oczywiście Mati nastukał by każdemu z nich osobno ale jeden Mati na 5 cyganów to z góry przegrana sprawa. Mati wyszedł z łazienki cały zakrwawiony, i wtedy sebixy postanowili się zemścić. Jeden z samców alfa lokalnej patologii zebrał grupkę 4 sebixów i poszli pod blok cyganów i zaczęli rzucać w ich okna cegłami i puszczać peje ze swoich bumboxów(policja miała #!$%@? na cyganów z nieznanych mi powodów), #!$%@? cyganie zaczeli szybko #!$%@?ć z bloków żeby #!$%@?ć rycerzom ortalionu, gdy seby zobaczyli kilkunastu Wasylów biegnących dać im #!$%@? szybko #!$%@? do auta i odjechali z piskiem opon. Po około dwóch godzinach powtórzyli akcję a cyganie znowu wybiegli z bloku a seby znowu #!$%@?. Tej nocy mieli już spokój, ale seby zachwycone animuszem tych 4 rycerzy ortaliony postanowili że co noc będą jeździć pod blok cyganów i #!$%@?ć wszystko: atuta (inb4 , tak kilka cyganów miało własne samochody ale były to jakieś maluchy z nabitymi 200000 km) okna i kontenery ze śmieciami . Cała akcja zakończyła się po około 3 tygodniach a w bloku cyganów nie ostała się ani jedna szyba i ten stan utrzymał się przez 7 miesięcy bo są ważniejsze wydadki od szyby np. kilka zgrzewek denaturatu. Mam więcej takich historii, jak będziecie chcieli to je kiedyś opiowiem
#seby #sebixy #cyganie #patologia #cegly
  • 8