Wpis z mikrobloga

@elenav3: Ja po miesiącu bardzo dobre efekty. Masz bardzo małą dawkę, przy takiej kuracji będziesz brać rok. Bierz 40mg, jak coś to znam podstawy resuscytacji( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopiero pierwszy miesiąc ale ani nie jest gorzej ani lepiej, po prostu wszystko tak jak było. Efektów ubocznych tez brak


@elenav3: też 20mg i po miesiącu było straszne pogorszenie po drugim miesiącu się lekko poprawiło i teraz już są efekty (po 3 msc)
@Bounty: No właśnie wiem ze mało i tez ani suchej skory przez chwile nie miałam, dosłownie żadnych efektów ubocznych i twarz taka sama jak była. Obawiam się ze więcej mi nie da bo jestem malutka :(
@elenav3: Ale przecież ona nie musi ci przepisywać więcej, wystarczy że będziesz więcej łykać mirabelko. Ja przy 40mg (81kg mam) mam suche usta, oczy, łuszczy mi się skóra nosa. Po 1,5 miesiąca brania na twarzy nie mam nic (ale miałem lekki tradzik, nic specjalnego), plecy i barki co miałem syfiaste teraz są tylko drobne kropki. Po pierwsze zwiększ dawkę i będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bounty: No tak, ale żeby więcej łykać to musi mi więcej przepisać bo nie wykupie. Ja waze 45kg :( kurczę denerwuje mnie ze nic się nie dzieje ani w jedna ani w druga a nie chce ciągnąć tego roku
@elenav3: Przecież ja nie chodzę do dermatologa po recepty, biorę z internetu. Bylem tylko na pierwszej wizycie z bo jak chciałem brać na własną rękę to mnie dziewczyna opiepszyla. Dermatolog w 3 minuty wypisała mi izotek i kazała co miesiąc przychodzić na receptę. Szkoda mi 120 jej płacić za 3 minuty
@Bounty: kurde, jak łatwisz te recepty? Ja mam taka dermatolog, ze pisze jej maila ona mi odpisuje lub oddzwania jak idę na wizyty to tez już nie płace, płaciłam tylko za pierwsza. Ale badania każe mi robić co 2/3 tyg. Jutro następne i boje się ze wyjdą słabe a wiem ze będzie kazała mi od razu przerwać :/