Wpis z mikrobloga

No i do hypetrain Missoni wsiadłem i ja ¯_(ツ)_/¯
Jakie to jest dobre! Za oba dałem w sumie 200zł i dostałem Versace Pour Homme na sterydach oraz najlepszy klon Bleu de Chanel jaki wachałem. Pour Homme to w 90% BDC a reszta to niuanse z A&F Fierce, MB Legend, etc głównie za sprawą lawendy która pomyka tu i ówdzie. Oba zapachy są minimalnie syntetyczne, tylko trochę w otwarciu, świetnie zmieszane i nie można oderwać nosa od nadgarstków. Jak ktoś lubi VPH i BDC to pozycje obowiązkowe! 10/10
Co za bawne, Missoni należy do parent company Euroitalia SRL czyli tak samo jak np. Versace, Moschino, Disquared.
Reasumując, nigdy więcej wynalazków w stylu tag him od armafa.
#perfumy #kosmetyki #chwalesie
SpasticInk - No i do hypetrain Missoni wsiadłem i ja ¯\(ツ)/¯
Jakie to jest dobre! Za...

źródło: comment_1612254212sA5f64wJ7JEARxLqP38uJT.jpg

Pobierz
  • 29
@2for_zelek: serio? Dziwne. Na mojej skórze to przynajmniej 2x mocniejszy od Versace PH.
Wiadomo też, że przy obecnej aurze (zima i mróz) nie używa się takich perfum na zewnątrz, bo cytrusy przestają pachnieć momentalnie w takim klimacie. To zapachy na wiosnę, lato i do zamkniętych pomieszczeń w temp. pokojowej.
@vauecki: VPH za 180 - spoko cena, ale przy Missoni Wave ja osobiście już nigdy VPH nie kupię.
No chyba, że dla kogoś ważna jest marka Versace i aby właśnie ten flakon mu stał na półce kosztem gorszych parametrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zielony Custo zajebisty, w końcu zapach od majstra Francis Kurkdjian, ale specyficzny.
Nie wiem czy kojarzysz JPG Fleur du Male. To Custo jest b.podobny