Wpis z mikrobloga

M. Micallef - DesirToxic. Ktoś chętny na tego gościa? Ponoć bardzo męski zapach, kontrowersyjna przepaść pomiędzy średnią ocen na parfumo i fragrantice. W miarę nowy i cena też zdaje się niezła, chociaż od jakiegoś czasu ją widziałem i nikt nie rozbierał...
#rozbiorka #perfumy

Cena: 4,8 zł/ml
Ilość: 80ml

Nuty ma ciekawe (ogólnie, a nie że WOW smoke weed everyday 420), jak czytam opinie na fragrze to mimo średniej oceny ludzie chwalą ten zapach, "negatywy" można podsumować jak "warto spróbować, ale nie warto zakupić pełnej butli". Poza tym jednak komentarze pozytywne. Na parfumo ma aż 8,3 przy prawie 100. Krótkie podsumowanie zapachu przez jednego gościa:

Smells like a niche version of La Nuit de l‘homme by YSL. Better quality and more exclusive smell. Longevity/Projection: 8h/4h

Very Sexy!


Przy 60-70ml bym robił, trudno mi tutaj wyczuć zainteresowanie, a z połową flakonu nie chcę zostać. Jak patrzyłem w archiwa to sprzed roku były rozbiórki i były zachwyty, a wtedy była to nowość z wyższymi cenami. Kupię jak te 60ml się zbierze, mam nadzieję, że nikt nie zwinie. Czyżby absolutnie wybitny J U I C E?

Niby od 5ml mogę odlać, bo cena w miarę wysoka, ale chętnie bym lał dyszki zamiast domawiać nowe dekanty ;)

Pobierz NicholasUrfe - M. Micallef - DesirToxic. Ktoś chętny na tego gościa? Ponoć bardzo męs...
źródło: comment_16123175166IepUY7jFjoUQkulTy5x0e.jpg
  • 17
@Nicholas_Urfe mi się wydaje, że słabsze oceny na fragrze są od snobów, dla których ten zapach pachnie za mało niszowo, bo jak patrzę po nutach to wygląda na zwykłego przyjemniaczka. Tak czy siak zapachu nie znam więc piszę się na 5ml :D