Wpis z mikrobloga

@klamovsky: niby 14 dni, ale ja spróbuje zareklamować w wakacje jak nie będzie mi się chciało grać, albo naprawić na własną rękę bez zdejmowania plomb. Interesowałem się tym w pierwszym tygodniu po kupnie konsoli, ale potem jakoś zlałem temat bo nie było wystarczająco informacji o tym czy można czy nie, poza tym gram na słuchawkach i nie słyszę tego wcale.
@StinkyPoljakTheWorm: A ja marze żebyś znalazł coś ciekawszego w życiu niż głupie odpowiedzi bo każdy ma prawo zadawać pytania skoro kupiłem sprzęt na który polowałem długi czas to mogę się niepokoić jego działaniem i to chyba naturalne bo zagraniczne fora pękają w szwach od tego typu postów
@klamovsky: i również pękają od odpowiedzi pod tymi postami. Jeśli już znalazłeś na zagranicznych forach posty z tymi samymi pytaniami to nie rozumiem czemu powielasz je tutaj.
@Veq01 skoro tak Cie to pytanie denerwuje to po co w ogóle tracisz czas wchodzisz w dyskusję? Boli Cię to. Sprawia Ci krzywdę to pytanie? Niedługo się będzie trzeba pytać o akceptacji naczelnych bojowników tagu ps5 czy pytanie jest odpowiednie.