Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja żona dostała na gwiazdkę od "koleżanki" ( ͡° ͜ʖ ͡°) książkę pod tytułem "Puszczalscy z Zasadami". Koleżanka, jak i żona są fankami powieści o mocnym zabarwieniu erotycznym już od jakiegoś czasu i często wymieniają się książkami, więc nie zwróciłem na tą pozycję zbytniego uważania... do czasu.

Okazuje się, że jest to książka o charakterystyce poradnika związkowego o tym jak zacząć bawić się w trójkąty, czworokąty itp., choć ponoć też ogólnie jak mieć namiętne pożycie nawet we 2.

Dzisiaj żona wspomniała mi, że ta koleżanka jej się zawsze podobała, nie ma od kilku miesięcy faceta i myśli, że ta książka to taka przynęta w sumie, a tak w ogóle to nie miałaby nic przeciwko i nawet ją podnieca taka myśl, by zobaczyć mnie z inną... Ogólnie to mnie zamurowało, choć beniz był w gotowości zanim zdążyła dokończyć zdanie, ale boję się, że to jakaś babska podpucha, bo byłoby zbyt pięknie. Kocham żonę i nie myślę o innych, ale z drugiej strony seks to tylko seks i moglibyśmy wspólnie przeżyć coś nowego. Nie wiem co mam myśleć. Najlepsze jest, że książki jeszcze nie doczytała nawet do końca i boję się co będzie potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #seks #czytajzwykopem #ksiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601b05bb0c5b6a000b40bf35
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja żona dostała na gwiazdkę od "k...

źródło: comment_1612386558F15L9oF30PFbp0NhqNRvLx.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słyszałam o tej książce. Dlaczego nie zapytałeś żony czy chciałaby przeżyć coś takiego tylko pytasz nas ? :) Skoro zasugerowała, to możliwe, że chce to przeżyć. Zapytaj jak sobie to wyobraża, a później nam opisz ()