Wpis z mikrobloga

Ja się nie znam na gieldzie więc nie powinienem się wypowiadać, ale od początku tygodnia wykres cały czas idzie w dół. Ja miałem jedna akcje i właśnie ja sprzedałem, straciłem symbolicznie a sprzedałem bo już chcę zapomnieć o tej akcji. Żal mi osób, które utopiły znaczącą cześć swoich oszczędności, mam nadzieję że wzrost jakiś będzie i rzeczywiście się odkujecie ale na logikę wygląda na to że z każdym dniem będzie gorzej. Ja bym to na waszym miejscu sprzedał ratując resztę kasy i starał się zapomnieć o sprawie. Ale tak jak podkreślam jestem zielony w temacie a pisze to po prostu ze współczucia. A tępe łby śmiejąc sie po fakcie(?) to tępe dzbany i niedowartosciowani debile, którzy budują swoje ego na wypadkach innych zamiast się skupić na swoim szarym życiu, w którym jak widać nie mają różowo, skoro muszą się dowartosciowac śmiejąc się z nieznajomych osób na portalu że śmiesznym obrazkami.
#gielda
  • 7
@Kramarz: najpierw przeczytaj, potem komentuj.
1. Mam ważniejsze sprawy na głowie, to była zabawa, nie wypaliło, znudziło się, nie będę trzymał konta na maklerze skoro nie będę z niego korzystał.
2. Mam za co jeść a strata nie ma żadnego wpływu na moje finanse.
@Kramarz: Skopiuje z poprzedniej wypowiedzi:
Mam ważniejsze sprawy na głowie, to była zabawa, nie wypaliło, znudziło się, nie będę trzymał konta na maklerze skoro nie będę z niego korzystał.
Życzę miłego dnia :)