Wpis z mikrobloga

@aret: to ty sobie ubzdurałeś honkerku coś, cały czas jestem za dawnym kompromisem, ale może po polsku ci słabo idzie już czytanie ze zrozumieniem. Napisać po angielsku? XDDDDD
  • Odpowiedz
no #!$%@? honkerze z uk zejdź moze na ziemię bo kompromis został już ruszony, co za clown XDDD

@su1ik: Zrozum, że ja się z tym nie zgadzam I należy wrócić do kompromisu bo był dobry na swój sposób. Aborcja tylko w pewnych przypadkach Jak ja mam Ci to jeszcze napisać? I Skończ z tym ad personam bo tylko pokazuje, że nie jesteś godnym rozmowca i nie rozumiesz sam co piszesz.
  • Odpowiedz
to ty sobie ubzdurałeś honkerku coś, cały czas jestem za dawnym kompromisem, ale może po polsku ci słabo idzie już czytanie ze zrozumieniem. Napisać po angielsku? XDDDDD


@su1ik: Weź przeczytaj co ty wypisujesz? Ty masz rozdwojenie jaźni. Słowo pisane do ciebie nie dochodzi? Jak. byk napisałem to samo co ty przed sekunda.
  • Odpowiedz
@su1ik: Ja #!$%@? Człowieku ty się do mnie #!$%@?łeś byle się #!$%@? Z tego co wypisujesz (mimo, że większość to brednie) to ja się z tobą zgadzam. Ale nie dochodzi to do ciebie czy poprostu ci się nudzi?
  • Odpowiedz
@su1ik: W jednym wpisie się ze mną zgadzasz a za chwilę atakujesz mnie z przeciwnej strony? Zapominasz się przelogowac czy jaki #!$%@?. Bo serio nie idzie cie rizgrysc.
  • Odpowiedz