Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: @czlowiekmajor: @ab13a4k: @koteksra1: @Atomus: @poznaniak: @MaczkaPaczug: ok, zrozumiałem, dzięki za ostrzeżenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To teraz jeszcze dodam jaki miałem plan. Prosta sprawa: założyłem konto na XTB, wpłaciłem 2000 zł i miałem zamiar przeznaczyć całość na akcje Tesli z zamierzeniem, że będą sobie tam leżały rok, dwa, może dłużej, a czasem (może co miesiąc?) dokupię ich za 1-2 tysiące
@Kaczorra: Inwestowanie w Tesle teraz jest ryzykowne. W ogóle inwestowanie tylko w jedną spółkę jest ryzykowne.

Jeśli to jest kasa YOLO to rób oczywiście co uważasz, ale jeśli nie chciałbyś stracić tej kasy to polecam jednak coś ostrożniejszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: można powiedzieć, że te 2k to YOLO, ale nie aż takie, żeby kupować np. GME ;). Liczę, że Starship będzie latał (i lądował ;)) coraz lepiej i akcje będą szły w górę. Tylko jak to w końcu jest z tymi ułamkami? Da się czy nie?
można powiedzieć, że te 2k to YOLO, ale nie aż takie, żeby kupować np. GME ;). Liczę, że Starship będzie latał (i lądował ;)) coraz lepiej i akcje będą szły w górę. Tylko jak to w końcu jest z tymi ułamki? Da się czy nie?


@Kaczorra: Starship nie jest częścią Tesli.