Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejo Mirki z #warszawa
Mam do wymiany nieco ponad 9ml 18.21 man made sweet tobacco, było 10 ale poszły z 4 aplikacje testowe. I mam dla Was bardzo dobrą radę. Jeśli brzydzi Was zapach tytoniu, to odradzam perfumy z takimi nutami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli macie jakiś dekant czegoś mainstreamowego (jakiś Versace, cokolwiek bez nut tytoniu), to możemy dobić targu. Mam ochotę to zutylizować, ale pewnie po czymś takim zostałbym ukrzyżowany na #perfumy #rozbiorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam od siebie, że projekcję i trwałość ma niesamowitą, problemem jak wiecie jest coś innego
  • 12
@Rookie34: Ej ziomek ale jak nie probowałeś innych tytoniowców to polecam bo ten manmade dla mnie był najgorszy chyba jaki miałem okazje próbować, strasznie szorstki i dziadkowy. Al haramain tobacco jest kozakiem, sama słodycz i wanilia, to samo franck tobacco - śliwkowe powidła z miodem, pure havane także polecam. Wszystkie trzy znacznie słodsze i imo lepsze, a tez tytoń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rookie34 skoro już komisja zadecydowała, że musisz iść w tytoń, to proponuję wymianę na Mancera Red Tobacco, dorzucam gratis Aramis Havana i jednego czerwonego Marlboro