Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chyba mnie różowa zdradza...
Siedzieliśmy na kanapie, przeglądaliśmy na jej telefonie allegro. Nagle wyskoczyło jej powiadomienie z badoo mniej więcej treści "i tak jesteś super". Coś takiego, bo nie zapamiętałem niestety dokładnie. Miałem badoo dawno temu, ale pamiętam takich powiadomień. Tam też się poznaliśmy a pół roku się spotykamy i ja dawno temu apke skasowałem. Ona tego nie zrobiła jak się okazało, ale też nie dała mi podstaw wcześniej, żebym był jej nie ufał.
Twierdzi, że niechcący kliknęła i po prostu stąd powiadomienie. Oczywiście zaczęła zapewniać, że wszystko jest ok. Dała mi tel do sprawdzenia, ale co ja mogłem zobaczyć skoro przy mnie nieraz mi pokazywała messengera, e-maile, smsy... ogólnie nigdy się nie bała mi dać swojego telefonu. Na badoo też nic nie znalazłam u niej, ale nie wiedziałem co zerknąć, bo strasznie się wkur...zyłem. Przy mnie skasowała apke badoo mówiąc, że naprawdę z nikim nie pisała jak widziałem i że nikogo nie ma na boku... Siedzę, piszę to i jak ten piz..a siedzę na kiblu i ryczę. Wziąłem jej telefon, bo śpi teraz, ale faktycznie niczego tam nie ma podejrzanego... Wiem, źle zrobiłem, ale pierwszy raz coś takiego robię, bo jestem w ciężkim szoku... Nawet w rozmowach z koleżankami nie widzę nic o jakiś obcym kolesiu, nawet jest wpis, że się cieszy, że jedzie do mnie na weekend (nie mieszkamy razem jeszcze).
Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Jestem załamany... Boję się, że mnie zdradza, ale dobrze to ukrywa po prostu..
#badoo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f1265863b1f000a130677
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 15
Info do kaka: @kupczyk typie, ludzie po 3-5 latach odkrywają nagle, że coś nie wiedzieli o sobie,a ty myślisz,se po pół roku to każdy ile się zna. Gdy realnie jest podejrzenie to tak się sprawdza, tylko frajer nie robi tego, bo polaryzuje sobie własną kobietę jako ideal,bo jeśli tego nie robi to przecież to nie związek. Szacunku do siebie, kaku.

Zaakceptował: LeVentLeCri
NagaPantera: Jak dla mnie sytuacja w której zaczynasz podejrzewać swój różową o coś i masz przeczucie to jest game over. A jak jeszcze ona zachowuje się przy tym nienaturalnie to dodatkowo jest zły sygnał.

A gdyby Wam się posypało kiedyś, to pamiętaj że dawanie drugiej szansy to tylko przedłużanie czasu do tego co nieuniknione. Większość związków tych które się schodzi drugi raz po czasie znów się żegnają.

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: typie ja jestem w związku prawie 20 lat i nigdy nie zrozumie tego braku zaufania i szperania w telefonach. Jak ktoś chce zdradzić to zdradzi po 3 miesiącach albo bo 3 latach. A frajer tylko nie wie co się dzieje w związku. Frajer jest zapatrzony i nie widzi zmian w życiu codziennym. Frajer daje powód do zdrady. Elo bracie i życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem załamany... Boję się, że mnie zdradza, ale dobrze to ukrywa po prostu..


@AnonimoweMirkoWyznania: Boisz się, że stracisz swój obiekt westchnień. Jesteś mocno przywiązany. Szony zdradzają, to fakt. Bo ci mocno przywiązani im na to pozwalają słabą ramą.

Oczywiście zaczęła zapewniać, że wszystko jest ok


@AnonimoweMirkoWyznania: Szczery typ, rzadko spotykany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=IDh3XXIPoDM

Siedzę, piszę to i jak ten piz..a siedzę na kiblu i
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jesteś dziewczyną, to po wejściu na takie portale masz 10 wiadomości i powiadomień w pierwsze pół minuty. Choćbyś nikogo tam nie znał (a nawet możesz nikogo nie lajkować, zawsze znajdą się goście, którzy mają płatne konta czy coś takiego i napiszą i tak i tak). Więc ja bym się nie przejmowała, dziewczyna mogła się nie logować pół roku, ale włączyła przypadkiem i zaraz ją obskoczyli. Np. ktoś pisał jej