Wpis z mikrobloga

@sredni_szu: Skoro lewica taka mądra to powinna zauważyć że PiS gra z nimi w gierkę żeby spolaryzować społeczeństwo, taki teatrzyk w którym aktorami są protestujący. Pisowi to na rękę bo jakby nie było to by tego nie robili xD Przecież te reakcje są mocno przesadzone, nikt jeszcze w takiej ilości nie protestował w sprawie która dotyka dosłownie promil społeczeństwa. To nawet pielęgniarki czy górnicy nie mieli takich tłumów xD
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: Nie mówię że lewica jest mądra (bo mają masę odpałów, plus mają swój lewicowy program gospodarczy, plus swoim programem celują w grupy społeczne, które ich w Polsce nie poprą), ale akurat w kwestii ekologii to oni mają najwięcej do powiedzenia.
A tematy światopoglądowe z jednej strony dotyczą niewielu, ale z drugiej są rzeczą, w której stosunkowo najbardziej odstajemy od zachodu. I najwyraźniej w tej chwili to powoduje większy #!$%@? niż
  • Odpowiedz
  • 0
@NijuGMD i dlatego Konfederacja ramię w ramię z PiS w czasie ryzyka największego kryzysu gospodarczego od lat, postanowiła bawić się w zmienianie prawa aborcyjnego.
  • Odpowiedz
@gucias: ramię w ramię z PiS to lewica uchwala nowe podatki. Wniosek do TK był złożony jeszcze w listopadzie 2019, kiedy o covidzie nikt nie słyszał.
  • Odpowiedz
@NijuGMD
@niezdiagnozowany
@nbhd
@OddajButa123
@Asfalt_Drobiowy
Trzeba jedno przyznać u nas aborcja no po prostu jej nie ma, ja popieram pomysł aborcji na życzenie do 20 tygodnia jak w każdym kraju w Europie.
Ale na litość boska ci z z razem to takie populistki i populiści że to jest dramat. Krzyczą że nie ma koalicji bez aborcji i potem kuwa PiS jak w 2015 roku zdobył większość mandatów bo lewica mając 12 procent
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@NijuGMD: najbardziej mnie to bez kompromisów rozwala. To, że wśród 5% najbardziej lewicowej części społeczeństwa nie można mieć innego zdania na tak trudny temat nie znaczy wcale, że ta lewicowa perspektywa jest jedynie słuszna i poprawna. Ale nie, tolerancja odnosi się do kolorów i ruchania, a nie do poglądów i idei. XD
  • Odpowiedz
Trzeba jedno przyznać u nas aborcja no po prostu jej nie ma, ja popieram pomysł aborcji na życzenie do 20 tygodnia jak w każdym kraju w Europie.


@GrochenMochen: Tylko w sumie zastanawiam się, skąd się wziął ten 20 tydzień, wcześniej mówiło się, że aborcja tylko do 12 tygodnia, a potem już można mówić o dziecku. Tak jak amerykańskie feministki próbowały przepchnąć aborcję do 9 miesiąca na życzenie. Obawiam się, że argumenty
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: 100 % prawda + obśmianie przyszłych protestów w poważnych sprawach jak ekonomia, odbieranie ludziom pracy i hajsu. Kaczor chciał załatwić tymi protestami aborcyjnymi przy okazji przyszłe w sprawie ekonomii czyli to oznacza że on o wszystkim wiedział i kontrolował ruchy i wiedział jakie efekty chce osiągnąć
Teatrzyk dla gojów odc.2137 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ja popieram pomysł aborcji na życzenie do 20 tygodnia jak w każdym kraju w Europie.


@GrochenMochen: Co.

Francja - do 12 tygodnia;
UK - do 24 tygodnia;
Malta - zakaz
Niemcy - do 12 tygodnia;
Irlandia - do 12 tygodnia;
Szwecja - do 18 tygodnia;
  • Odpowiedz
Zresztą jeśli legalizacja aborcji na życzenie (prywatnie) i związki partnerskie nie będą kosztować nic, wymagają tylko głupiej ustawy i absolutnie nikogo nie skrzywdzą, to w czym jest problem?


@sredni_szu: Problem jest w tym, że w wypadku aborcji na życzenie nie urodzi się wiele ZDROWYCH dzieci, których dziś tak bardzo brakuje.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: dla mnie i dla wielu wyborców lewicy dostęp do aborcji jest dość ważną sprawą. Może nie najważniejszą, bo zawsze można się szarpać o to co jest ważniejsze w danym momencie, tylko po co?
Jeśli PO chce robić jakąś wielką koalicję no to chyba nie dziwne, że pozostałe partie chcą wpłynąć na program wyborczy tego sojuszu. Jeśli PO tego nie chce i jedyne co ma do zaproponowania do "przewodzenie" no to
  • Odpowiedz