Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś ukryta karta stylu co daje +40 do tempa? Bo nie mam pojęcia co się właśnie wydarzyło. Złoty Maguire z tempem 50, grający od początku meczu, dogonił, wyprzedził i odebrał piłkę wprowadzonemu w 80 minucie Bakambu z tempem 93 w 92 minucie gry.
#fut
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@pjoooter: Ja się tylko zastanawiam jaki jest tego sens. Wiem ze w prawdziwej piłce zdarzają się różne cuda, ale środkowy obrońca z ekstraklasy nie dogoni Ronaldo, no nie i już. A pani z biedry nie będzie szybsza na 100m niż Usain Bolt. Jeżeli dają statystyki to niech się ich trzymają, bo to dramat jest. Albo w druga stronę, napastnicy ze strzałami pow. 90 w strzelają 7 słupków i 8 poprzeczek, a
  • Odpowiedz
@khej1696: to jest fifa, tego nie ogarniesz. Nie zawsze tak jest, ale zdarzają się mecze pełne absurdów. Ja w tej LW mam serię karnych z dupy. Mój Rio Ferdinand jest jakiś zbugowany - jak wbiega przed przeciwnika (bez wciskania przycisku) i przeciwnik go tylko dotknie to od razu sędzia gwiżdże faul.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poksipol: O i to tez, ale to w poprzedniej LW. Rekord to 7 karnych w jednym meczu, z czego jeden był może zasadny, a reszta to takie, ze aż szkoda gadać. No i oczywiście kick off glitch nie istnieje, wymyśliliśmy go my, gracze. A to ze można biegać Gabrielem Jesusem po wznowieniu i wszyscy obrońcy dostają wylewu to zupełny przypadek. Przestaje się dziwić ze u niektórych pady latają
  • Odpowiedz
@khej1696: no to jest FIFA, #!$%@? gra od podstaw xd

Tam się kupuje tylko FP a nie, gra dla przyjemności i satysfakcji z gry xd

Chyba, jest się jakimś zjebem o ciągle używa tych samych tricków xd
  • Odpowiedz