Wpis z mikrobloga

Mircy, mam problem z umiejscowieniem wodomierzy w WC. Są po lewej stronie sedesu, praktycznie przy samej ziemi. Chcemy wstawić zestaw podtynkowy i słabo z tą lokalizacją. Jakie mamy opcje przeniesienia tych wodomierzy? One mogą być wyżej? Jak wysoko? Czy ewentualnie jest możliwe żeby przebić się z tym przez ścianę po lewej i przenieść do łazienki? WC w bloku z wielkiej płyty.
#remontujzwykopem #hydraulika i może jest jakiś spec z #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1612729050P0oWJj27nwoW4TApSWc6mP.jpg
  • 24
@raz-dwa-trzyy: Z własnego doświadczenia wiem że lepiej nic nie gadać w spółdzielni;) „to było jak kupiliśmy mieszkanie”. Widzę że jeśli będziecie chcieli to ominąć będziecie musieli zrobić połączenia gwintowe bo cieżko będzie przerabiać tam ten plastik. Połączenia gwintowe mogą zawieść. Musielibyście zrobić rewizje do tego.
@beer_man: w mieszkaniu które wynajmuję majster robił remont od 1 listopada do 7 stycznia (to dzień kiedy położył ostatnią płytkę). Do tej pory nie ma wszystkich listw i np. parawanu do wanny, ale da się żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W międzyczasie był 3 tygodnie na kwarantannie, ale to i tak jakiś rekord świata.
@Qql3l3 nam powiedzieli, że spoko ogarną :D może dlatego, że rurki niemetalowe, nie wiem, a nawet jeśli podłączenie byłoby po sezonie grzewczym to rurki i tak chcemy poprowadzić teraz mniej więcej żeby potem tylko się podpiąć