Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
Kupiłem sobie konsole, a co! a teraz pytanie do was, co jest must have biorac pod uwage ze przez całe swoje życie nie miałem bardzo po drodze z firmą nintendo i w mario ostatnio grałem na podróbce nesa kupuonej na targu.
Na razie mam:
zelda breath of the wild
animal crossing
szykuje sie do kupna mariana 3d world
  • 11
@Travva: wg mnie praktycznie wszystkie brandy Nintendo na plus, chyba że typowo masz awersję do jakiegoś gatunku. Jak lubisz Poksy to wiadomo Sword/Shield, jak jRPGi to... no wybór duży, mi się podoba Xenoblades.
@Travva: mario kart jest takie meh w sumie, szybko sie nudzi natomiast mario rabbits mnie w ogole nie porwalo. ogolnie zalezy czy chcesz grac sam czy z kims. mario maker to fajna zabawa chociaz bardziej dla kreatywnych ludzi - ja zrobilam kilka poziomow takich se i odstawilam ;p mario odyssey spoko, mario deluxe tez chociaz fajniej z kims (do 4 graczy), luigi mansion bardzo dobra gra chociaz krotka
Jak dołączysz do "rodziny" w celu tańszego abonamentu i nie będziesz administratorem grupy, to uważaj na emaile z prośbą o zaakceptowanie twojego konta jako "supervised", bo wtedy konto admina czy rodzica może nakładać ci ograniczenia i może być bagno. Jak admin jest menda to może coś kombinować.
Mnie osobiscie Zelda BOTW nie przyciągnęła niestety (a to w sumie przez nia wstepnie kupilam konsole), ale Mario polecam kazde xD
@yeloneck: jest zajebiste
@MangoZjem: karty są super do wymaksowania i jak już potrafisz grać to tylko przez internet
@Travva: paper mario jest super, luigi mansion a z takich jeszcze to polecam trójpack mariana z najlepszym chyba Mario Galaxy ( ʖ̯)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Travva: Z mniej znanych gierek bardzo polecam Ultimate chicken horse, rewelacyjna imprezówka. Teraz chyba za 60zł jest, ale jak poczekasz to bankowo będzie znowu na promo za 30. Póki co z kim bym nie brał, to każdemu się podoba.