Wpis z mikrobloga

Hej Mircy. Jaki polecacie #zegarek, aby chodził i był dobry i ładny i tani - tak wiem wybierz jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cena to powiedzmy ok 300zl ( można naciągnąć w górę) może być używany, nie chce zegarka na baterie - czy wymagam niemożliwego? - chyba tak. Chętnie poznam wasze opinie na jakie stronki i jakie marki popatrzeć. Dodam,że polowałem na zegarek Armaniego ale doczytałem ze to szajs. #zegarki z góry bardzo dziękuję.
  • 16
@RebelSon:
używane seiko, ruskie, może nawet stary szwajcar lub coś chińskiego wyrwiesz spokojnie do 300zł. Pytanie tylko czy serio jest ci potrzebny mechaniczny zegarek - w takim budżecie są one serio tylko gorsze od kwarcowych.
500zł i zaczyna to trochę inaczej wyglądać.

Oczywiście rozumiem, że to twój pierwszy zegarek i taki codzienny ma być? Bo dla PASJONATÓW badziewia (jak ja) to w takiej kwocie można wybierać i wybierać.
@RebelSon: jakbyś chciał zwiększyć budżet to obadaj sobie Citizena NH7520 - kupisz go z singapuru czy skąd tam za około 110-120 dolców, ale nie wiem jak teraz z podatkami przy takim zakupie, Seiko Snzg13k1 albo inne 5 - Snkl41, Snxs79 na przykład (ale one mają fest #!$%@? bransolety, ten Snzg ma trochę fajniejszą).
kmziz.pl i grupy na fb to dobre miejsce na zakup, olx możesz przeglądać ale tam to odradzam bez
@RebelSon dobry wybór, jedynie zwróć uwagę na rozmiar, bo ma chyba 37mm, to niewielki zegarek sprawdź sobie może na YouTube jak leży na ręce i czy Ci odpowiada. Jak masz chudy nadgarstek to będzie ok, jak łapę niedźwiedzia to może dawać poczucie za małego
@RebelSon: Jak łapa chuda to będziesz miał idealny zegarek ;) Mechanizm jest nie do zajechania, minusem jest brak stopsekundy - nie da się zatrzymać sekundnika i słaba bransoleta, ale to można zawsze zmienić na pasek np. Najprawdopodobniej zarysujesz też ten wypolerowany bezel ;)