Wpis z mikrobloga

No powodzenia dla Mirków, którzy teraz wchodzą na start w BTC,ETH xD Pchacie się w certyfikaty. Ludzie, którzy mówią o tym i publicznie zachęcają do inwestowania w BTC ETH (kanały na yt, telegramy itd) w dużej części już mają spory kapitał ulokowany w BTC I ETH, więc oni faktycznie zaliczają zyski rzędu 100,200,300% itd. Jak chcecie wpłacać po kilkaset złotych i liczyć na poważne zyski to powodzenia xD Max co możecie to zrobić na tym jakieś kilka stówek a wchodzenie w tym momencie w BTC dużymi kwotami to pchanie się w kłopoty.

Tak ja dzwonię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 35
  • Odpowiedz
@mirkax ok, pchanie teraz za więcej niż można stracić, "bo na pewno urośnie" niekoniecznie jest dobrym pomysłem.

Natomiast wchodzenie co miesiąc mniejszymi kwotami, uśredniajac cenę, edukując się i zakładając horyzont inwestycyjny na jakieś 4 lata, to już trochę inna para kaloszy. Wtedy jedynie trzeba wziąć pod uwagę, że btc może polecieć w dół 80%, a ja dalej będę chciał twardo dokupować.
  • Odpowiedz
więc oni faktycznie zaliczają zyski rzędu 100,200,300% itd.


@mirkax: główny problem to nasz system edukacji xD "ło panie, oni zarobią 100% a ja jakieś grosze!"
  • Odpowiedz
@mirkax: lepiej późno niż wcale. Bo znowu przegapię pociąg i będę potem żałował, że nie kupiłem przy 45k jak będzie warte 100k+, a będzie jak Apple i Amazon wejdą w to po Tesli. Pier*olę, na GME straciłem to tu pcham się po same jaja.
  • Odpowiedz