Wpis z mikrobloga

@JENDZA: ja już jestem starym capem, ale 15 lat temu było dokładnie to samo, tylko dostępność troche mniejsza. Dziewczyny nosiły topy z odsłoniętym brzuchem, naciągały stringi powyżej linii spodni i miały nieprzyzwoicie krótkie szorty. Tak wtedy wyglądały niektóre dziewczyny w gimnazjum i tak samo wyglądają dzisiaj niektóre 8-klasistki. Nic się nie zmieniło. Po prostu ty ubierałaś się inaczej i się nie malowałaś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ProjektGdansk: jest różnica. Ja nie pamiętam nikogo kto by wyglądał jak to coś po lewej xd może jakaś szminka na usta w domu jak mama nie widzi. Max było nałożenie bluzki odsłaniającej brzuch. Jednak 14 to jeszcze dziecko i pokazanie brzucha to raczej nie jesteś jakieś mega dziwne. Czy krótkie spodenki w lato, które nosi większość dziewczynek i dzieci.
@ProjektGdansk ostatnio oglądałam film na YouTube z mojego liceum z chyba nawet 3 klasy maturalnej bo filmik był o ch#jowych wynikach matury próbnej z matmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- to tam wszyscy w klasie wyglądali jak ruskie dzieci z lat 90. Bluzy, dżinsy, brak makijażu albo lekki makijaż. Bez porównania z tą laską ze zdjęcia z posta po lewej xD a do liceum