Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@JonasKahnwald: niczego nie oczekuje. Przejdę grę do końca i usuwam z dysku. Co mi pozostało? Co mogą zrobić w patchu aby przyciągnąć ponownie gracza? Fizyka, AI i usunięty content. A tego nie zrobią. Nie ma się co nastawiać
  • Odpowiedz
@Jokohama: uważam że nie ma bata żeby AI obecne w grze to było docelowe AI. Sądzę że właściwe AI było tworzone, ale nie zdążyli na czas i zastąpili czymś robionym na szybko. Możliwe że wczorajszy wyciek danych rzuci trochę światła na tę sprawę.
  • Odpowiedz
  • 10
@JonasKahnwald naprawione? dodane?
To już jest martwa gra, kto miał kupić to już kupił I ograł. Nikt nie będzie marnował zasobów żeby robić nic nie warty wysiłek. Walą głupa że pracują, żeby niskim kosztem wycisnąć tych co zdecydują się kupić na promocji za 50zl. Ostatnia aktualizacja to był crem de la creme, obniżenie jakości wszystkiego co się da, żeby tylko spamować w serwisach growych, że poprawiła się stabilność. A cała reszta patch
  • Odpowiedz
Fizyka, AI i usunięty content.


@Jokohama: zawsze się znajdą narzekacze na fizykę i AI, prawda jest taka ze nigdy w tej kwestii nie dogodzisz wszystkim. Ponadto to ze w trakcie gry pomysły przychodzą i odchodze jest całkowicie naturalne i posiadanie roszczeń w stosunku do tego jest całkowicie bezpodstawne. Jakbyś cokolwiek tworzył w swoim zyciu to byś wiedział takie oczywistości. Juz nie mówiąc o tym ze te wszystkie featury z dem work
  • Odpowiedz
Czego oczekujecie od Patcha 1.2


@JonasKahnwald: ze w tym paczu zapowiedzą, że może do końca roku uda się coś z grą zrobić i czy dadzą jakieś darmowe DLC na święta bozego narodzenia 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JonasKahnwald: przeszedłem główny wątek, większość misji pobocznych i aktywności. Na ten moment nie mam żadnych oczekiwań, bo do gry i tak nie chce mi się wracać. Ograłem na geforce now, bo na kartę czekam już 3 miesiąc. Może za rok będę miał w końcu sprzęt, a cedep naprawi tę grę i wtedy sobie zagram ponownie. Teraz jestem zmęczony i zniesmaczony tym co otrzymałem na premierę. Wiedźmin 3 też miał swoje problemy
  • Odpowiedz
@JonasKahnwald: ma nadzieję, że schowają się pod ziemię na 2 lata i napiszą grę od nowa jak pambuk przykazał, bo jest tragedia i takimi patchami co miesiąc gówno zrobią.

zawsze się znajdą narzekacze na fizykę i AI, prawda jest taka ze nigdy w tej kwestii nie dogodzisz wszystkim.

@paul772: ale tutaj nie ma na co narzekać, bo tego po prostu nie zaimplementowali.
  • Odpowiedz
@JonasKahnwald: spodziewam sie stopniowych downgrade'ow i "optymalizacji" zeby gra wrocila na ps store, a pozniej jej porzucenia #!$%@?. Brak AI, masa bledow, powycinany content, niedzialajace przedmioty, 35 niedzialajacych perków w skill tree, system craftu/przedmiotow z koreanskiego MMO, ta gra to badziew i scam, ktory powinien sie pojawic w early access, a jest sprzedawany jako pelnoprawny produkt - trzeba ja zaorac ASAP i o niej zapomniec,.
  • Odpowiedz