Wpis z mikrobloga

Ten portal to już Onet z sekcją młodzieżową, change my mind xD

- wieczne, BEZREFLEKSYJNE spermienie do Niemiec
- humorek polityczny dla januszy
- zalewanie głównej i mirko za każdym razem gdy lewacka dzicz wypełza na ulice
- hihi "nasze" media czyli zagraniczne koncerny TVN, Onet itd. ew. lokalne czerwono-koszerne jak Wyborcza
- PEŁO NAJLEPSZE TUSK I RADEK MĘŻOWIE STANU mimo, że nikt poważny na świecie się z nimi nie liczy a za peło wasi starzy żyli biedniej niż dziś
- opinia, że najświntsza łunia powinna #!$%@?ć Polsce (za to to już w ogóle mela na ryj z automatu) bo tak niby uderzy w PiS
- #60groszyzawpis jak masz inne zdanie bo w tych januszerskich łbach nie ma miejsca na coś innego niż reprint biuletynów partyjnych xD

No i wisienka na torcie:

- Krzyczenie, że pisowskie trolle zalewają Wykop mimo, że 90% treści to te wyżej wymienione xD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #mediabezwyboru #takaprawda
  • 5
- wieczne, BEZREFLEKSYJNE spermienie do Niemiec

ogólnie do Europy Zachodniej w której żyje się średnio lepiej, masz klapki na oczach że czytasz UK, Holandia, Szwajcaria jako Niemcy

- humorek polityczny dla januszy

używaj czarnej listy, janusze są wszędzie

- zalewanie głównej i mirko za każdym razem gdy lewacka dzicz wypełza na ulice

bo ludzie powinni pokornie zgadzać się na kolejny zabieranie wolności przez pisowskich śmieci

- hihi "nasze" media czyli zagraniczne koncerny
@Bizancjum: kiedyś czytałem komentarze pod tekstami wyborczej (circa 2006-2010) i nie byłem w stanie uwierzyć że to piszą prawdziwi ludzie ( poziom nienawiści i antypolonizmu z tą różnicą że wtedy nikt w samej wyborczej i komentarzach nie wychwalał pod niebiosa Platformy bo to się zaczęło 2011-2012), mamy 2021 a ja czuje jakbym się cofnął do lat młodzieńczych, wykop to obecnie to samo szambo; styl tych komentarzy tutaj jest obecnie podobny do