Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, ze pan CZ, z binance na poważnie rzuca rękawice Ethereum. Uruchomił smart BNB, gdzie koszt transakcji w smart kontrakcie to jakieś 0.5pln, kiedy na ETH to 400pln,. Farmie na #bakeryswap i tam nie dość, że mam ROI po 200% i więcej, to właśnie opłaty są groszowe. Poza tym, za smart bnb stoi cala, w sumie potęga binance, teraz CZ melduje, że w ilości dziennych transakcji wyprzedza ETH https://beincrypto.pl/binance-wyprzedza-ethereum/ (co jest z dupy wskaźnikiem, skądinąd, ale jednak) czy zagrozi eth? Nie wiem, mam kupę kasy w ETH 2.0, ale, żeby było śmieszniej, to smart BNB daje możliwość stakowania ETH, zastakowanych w ETH2.0 z ROI na poziomie 90% (incepcja #!$%@? :)) ) Nie wiem, czy pan CZ, wygra z panem Vitalikiem i kto weźmie palmę pierwszeństwa, natomiast jasno widze, ze może być wiele przepychanek. Może powstać wiele coinow w krypto , które będą jeszcze lepsze i warto na nich zarabiać, ale na koniec, żeby czuć się bezpiecznie, po prostu trzeba kupić Bitcoina, bo tu nie ma dyskusji na temat, które krypto zdetronizuje BTC?, po prostu żadne. To pisałem ja Jarząbek.
#kryptowaluty
  • 15
@mmmmmmmmmmmmmm: nie, nie, tu chodzi o transakcje na smart kontrakcie- to jest związane z defi, Powiedzmy, że pożyczam moje ETH dla "compound" wtedy koszt transakcji to nie zwykły przelew, ale dość skomplikowany proces, w którym, ktoś może pożyczyć moje ETH, jednocześnie musi mi dać zastaw, który zabezpiecza to co pożyczyłem, dlatego kosztuje to znacznie więcej, niż zwykle posłanie ETH z adresu A na adres B.
@WhiskeyIHaze:jeśli się bawisz, to uważaj na "impermanent loss."- np masz 100 bake, wymieniasz polowe na powiedzmy, pet i stakujesz,PET-BAKE, w międzyczasie bake podrożało 2x, ale pet niestety nie, kiedy wymieniasz z powrotem i zamieniasz pet na bake dostajesz za pet tylko polowe bake,, bo kurs bake- pet sie zmienił. jestes 1/4 bake w plecy, Przejechałem się na tym trochę. Kurs bake poszedł do góry w tydzień chyba 500%, ale po zamianie
@Obruni: problem w tym, że na binance chain ci mogą zablokować konto kiedy chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Binance and Binance Chain community reserves the right to refuse service of the Site, or to bar transactions from or to, or terminate any relationship with, any user for any reason (or for no reason) at any time. Without limiting the generality of the foregoing, this includes, but is