Wpis z mikrobloga

Trener Tom Gac PUA

Pojawia się na YouTube przy kanałach o uwodzeniu i nie wiem już który lepszy Daduk czy on jest film jak zaczepia jakaś JULIE w centrum handlowym. Na szkolenie moge przeznaczyć 2 tys zł jednak ceny odpisują takie:

Instyktowne Uwodzenie 3600 zł

Sexyboy Rafał 4500 zł

Frywolny 2 - 5 tys zł

Orety 3 tys zł

Chyba jednak Orety bo Tom Gac Uwodzenie Pua nie ma cen podanych pod video swoim.
Kto był i kogo poleca? Chodzi mi o podchodzenie do lasek a nie o wykłady bo to bzdury i nie buduje pewności siebie tylko ryje łby uczestnikom wykładu jak Samiec Alfa James Pua co się ośmieszył jak w telewizji był z Merlinem.

Podpowiedzcie któregoś tylko nie Jamesa i Festabo cfaniaczki takie a ja skromny raczej styl casual sweter trampki bez lansu.

#pua
Adept_Adepta - Trener Tom Gac PUA

Pojawia się na YouTube przy kanałach o uwodzeniu...

źródło: comment_1613156677cQI3iICWpHgIrpjGt2l1s6.jpg

Pobierz
  • 7
@Adept_Adepta: Lepiej sobie poczytać książkę, ewentualne historie ludzi z podrywu i jechać samemu. Co oni Ci tam mają niby przekazać żeby to było warte tych kwot ? Zazwyczaj to się sprowadza do ciśnięcia podrywu. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na lepszy wygląd swój.
@familypet: Pseudo samiec alfa Dzames z Pekaesu 3 tys , Frywolny 4 tys .

Co do typa z Białegostoku o którego zapytałeś to nie miał roboty poza pracą na bramce na dyskotece gdzie jak sam powiedział w wywiadzie obrywał po łbie i taki poobijany że szramami udaje tego alfa a że nie miał innej roboty coś tam na budowie próbował ale szef mu płacił na czarno z opóźnieniami to jak trafił