Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich mirasków serdecznie , jestem tutaj jakiś czas ale nigdy sie nie udzielałem - po dzień dzisiejszy.

Otóż pisze do was z bardzo niezręczną dla mnie sprawą ,która miała miejsce wczoraj wieczorem , niech zaczne od poczatku. Może to bedzie dla kogoś idiotyczne no ale uczymy sie na błędach.

Od niedawna zajmuje sie dystrybucja róznej masci produktów na rynek Polski , zrobiłem oferte na Polskiej stronie biznesowej , po czym napisała do mnie firma , że są zainteresowani wspołpraca , wiec wysłałem cennik zdjecia produktu itd .

Dostaje wczoraj wieczorem email od typiary pt ,,Ok, dziękuję za producenta i model pulsoksymetru. Z resztą produktów też sobie poradzimy (dzięki zdjęciom).'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) - wiem wiem teraz powiecie ty debilu itd... lecz mamy tutaj wzór typowego cebulactwa w Polsce , jak mlodzi ludzie moga sie rozwijać skoro za rogiem czeka takie ścierwo. Mi to tam lotto ale chciałbym przestrzec innych , może macie pomysł w jaki sposób można sie im odwdzięczyc? Maja Facebooka , strone www, mam emaile i numery. Nie chciałem narazie niczego udostepniac ale mam emiale itd.
  • 1