Wpis z mikrobloga

@oddities: wiem! to świadczy o tym, że masz skłonności masochistyczne, skoro pozostała działalność odbywająca się na moim profilu cię interesuje. nie widzę innego wyjścia. :DD
@atteint: obawiam się, że rewelacji tu z mojej strony nie będzie. nic nie wymyśliłem. tak to już jest z ludźmi na trzeźwo. żadnych pomysłów. jedyne co, to wyrazy uznania mam, bowiem uwielbiam masochistów, a masochistki to już w ogóle. ( )
chyba, że sama masz jakieś sugestie, to zamieniam się w słuch. znaczy wzrok.
@oddities: bo brzmi ładniej? bardziej wyszukanie? mniej mainstreamowo? wciąż rozmawiamy o tym samym? bo nawet jeśli nie, to przyznam, że koneser spodobało mi się do tego stopnia, że chyba ze mną zostanie. w dodatku pasuje też dla drugiej strony układu. :DD
@oddities: i sama widzisz jak nie wychodzi mi wyrażanie myśli na trzeźwo. przez wygięcie mam na myśli wychylenie się z hipotetycznej osi, gdzie punkt 0 to brak skłonności do masochizmu/sadyzmu, zaś wygięcie się, to właśnie preferowanie jednego z wymienionych. bynajmniej nie mówię o wyginaniu się w sposób dosłowny, cielesny, fizyczny, no wiesz ocb. :D
@atteint: wszedłem na Twój profil, bo obserwuję jedynie Twój tag. Nawet mi się podoba działalność poza tagowa, ale niestety nie uznaję obserwowania profili, więc o ile nie zrobisz kolejnego tagu na swoje wrzuty, to nie będę ich obserwował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale po tym jak zwróciłeś uwagę, zacznę mimo wszystko oglądać częsciej Twoje wrzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Precypitat: pisząc to miałem na myśli bardziej moje komentarze, a szczególnie wpisy, aniżeli wrzucane nieotagowane grafiki, ale ostatnio przecież dokonałem czystki na profilu, kasując niemal wszystko na pół roku wstecz za wyjątkiem właśnie grafik, także odbierasz błędne wrażenie całości. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ale po tym jak zwróciłeś uwagę, zacznę mimo wszystko oglądać częsciej Twoje wrzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


niemniej dziękuję, nie.
@arinkao: wychodzi więc remis 1:1, zatem szepnę gdzie trzeba i odwołamy anioła śmierci. pewnie rozczaruje się gość, bo od czasów Sodomy i Gomory popadł w rutynę, a wydarzenia w Hiroszimie podburzyły jego pewność siebie, którą chciał odbudować, no ale trudno, wszystkim nie dogodzimy.

ładny nowy avatar swoją drogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)