Wpis z mikrobloga

@Balthum: Octavia albo Focus na benzynie? Ale to byłoby starsze auto - musiałbyś się znać, lub kogoś mieć kto się zna.
Fajnie mi się kiedyś sprawdzało Clio 3 na benzynie. Około 5-6 letnie chyba kupisz. Aczkolwiek to auto jest naprawdę skrojone na miasto.
@Balthum: Wsiądź do niego. Te auta naprawdę zbyt wiele nie różnią się rozmiarem. Porównaj wymiary - to są naprawdę niewielkie różnice. Szczególnie jeśli jeździsz sam i nikt nie będzie z tylu narzekał ze ma kolana wbite w oparcie.
@Balthum zależy cxy chcesz młodszy samochód czy może starszy z lrspsym przebiegiem ale w grę wchodzi bmw seria 1, jakiś merc kompakt albo Audi a3 to są auta które nie powinny zawodzić latami
@Balthum: jak nie szukasz czegos konkretnego, w sensie model/marka, to przejdz sie do jakiegos komisu i poogladaj. Nie kupuj, tylko obczaj jakie furki mozesz ogarnac w tym budzecie. Zawsze mozesz tez obejrzec w srodku i bedziesz wiedzial czy sie dobrze siedzi i jak ergonomia przy takim wzroscie.
To najszybszy sposob gdy nie wiesz czego chcesz, a chcesz szybko doprecyzowac wymagania, bo sprawdzisz wiele modeli w krotkim czasie.
@Balthum: Kupiłem Octavie II fl 1.9 TDI bez DPF, super autko. (18k pln) Super się w nim odnajduję, jako 1,95m here.
Także polecam z całego serca. Chociaż początkowo miałem kupić Focusa III fl z 2016 roku za 38k.
Jednak Octavia fajna jest ogólnie, nie zawodzi. Ale taka trochę bez płci ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jest najlepszą definicją "normalnego samochodu".
Także w tej kasie chyba jeden z najlepszych