Wpis z mikrobloga

@enepene: nie wydaje mi się - ona ma tylko standardowe wejście mini-usb, nie widziałem żadnej innej opcji doprowadzenia/wyprowadzenia sygnału. W instrukcji też nie pamiętam, żeby mi się to rzuciło w oczy
  • Odpowiedz
@enepene: ale jak jesteś zainteresowany, to mogę polecić kamerę, której sam używam (w ramce tablicy rejestracyjnej, kupiona na aliexpress) i jestem zajebiście zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enepene: https://www.aliexpress.com/item/32499573648.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dJNZkLC

Ja kupowałem z tego linka razem z wyświetlaczem w lusterku - kamera ma szeroki kąt (jak mam ustawioną ją mocniej w dół, to widzę prawie do obu narożników zderzaka - kombi, tablica na tylnej klapie), diody IR są zajebiste w nocy - w poprzednim aucie miałem kamerę z diodami LED do doświetlania, to to było straszne gówno - nic nie było widać, bo światło diody robiło poświatę w kamerze.
  • Odpowiedz
@krzemas: przeciągnąłem go pod lampką podświetlenia tablicy, potem przez klapę do tych seryjnych przepustów kablowych, a potem (o ile dobrze pamiętam XD) bokiem pod tapicerką bagażnika, pod plastikowymi osłonami progów i do góry po słupku A ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam Mazdę 6 kombi i kabla wystarczyło tak na styk na tę wielkość auta
  • Odpowiedz
@aksal89: Dzięki, tego się najbardziej obawiam bo to niby "prosty montaż" a później się okazuje, że cały dzień pieprzenia się z tym a w gratisie jakieś połamane zatrzaski i inne ubytki
  • Odpowiedz
@krzemas: trochę zdolności manualnych, czasu i cierpliwości na pewno potrzeba ¯\_(ツ)_/¯ Zależy też, jak porządnie chcesz schować kable, bo zawsze możesz je puścić na #!$%@?, tylko wepchnięte miejscowo pod górne uszczelki drzwi na przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enepene: A129 nie jest do tego zastosowania dedykowana, ale jak chcesz kombinować, to możesz w ciągu kilku sekund uruchomić aplikację i po wi-fi wyświetlić na pełnym ekranie widok z tylnej kamery, obraz jest wyraźny, płynny i bez opóźnień, a aplikacja działa stabilnie i szybko. Ale jak masz możliwość to kamerka np nad tablicą rej. da lepszy, szerszy obraz, bo kamera z a129 nie poaże ci np krawężnika za autem, czegos co
  • Odpowiedz