Wpis z mikrobloga

Masowa impreza w Zakopanem na Krupówkach HURR DURR ŁOLABOGA!

Jacy wszyscy oburzeni że ludzie mają w dupie rząd i jego obostrzenia - może zamiast krytykować tych ludzi wskażcie przyczynę takiego stanu rzeczy, a winny jest tutaj tylko i wyłącznie rząd - lata kłamstw, manipulacji, traktowania widzów publicznej telewizji jak niepełnosprawne umysłowo warzywa, nieudolnej polityki, maszyna losująca obostrzenia, zamykanie lasów, afery w ministerstwie zdrowia, wybory w czasie pandemii i kłamstwa że wirusa już nie ma i można iść na wybory, imprezy bez reżimu sanitarnego u Rydzyka, wyjazdy Emilewicz na narty, cmentarze Kaczyńskiego, zajmowanie się w czasach pandemii takimi sprawami jak aborcja zaogniając nastroje społeczne i ostatni strajk mediów...

No dziwcie się dalej dlaczego ludzie już nie wierzą rządowi i mają w dupie rząd i jego obostrzenia XD No co mogło pójść nie tak?? no co??

#koronawirus #zakopane #protest #bekazpisu #tvpis
  • 21
@Czarny-rycerz_40k: @wiem_wszystko: @pijekubusplay: Wieczna beka z PiSu i logiki pisowców xD

->Cyk koniec aborcji
Ale hej zaraz! dlaczego wychodzicie na ulice :O

->Cyk zjazd partyjny u Rydzyka
Ale hej zaraz! dlaczego przedsiębiorcy robią to samo :O

->Cyk zamykamy lasy
Ale hej zaraz! dlaczego nie wierzycie w obostrzenia :O

->Cyk plemiel Vati mówi że wirusa już nie ma i można iść na wybory
Ale hej zaraz! dlaczego nie wierzycie w
Pobierz NaczelnyWoody - @Czarny-rycerz40k: @wiemwszystko: @pijekubusplay: Wieczna beka z PiSu...
źródło: comment_1613473786vGm30V3JRo833nTZ1x45lo.jpg
odpowiedz


@NaczelnyWoody: Wiadomo że rząd #!$%@?ł sprawę, ale zdrowy dorosły człowiek który wierzy w wirusa po prostu spotka się z kilkoma znajomymi na domówce, a nie będzie się mieszał z #!$%@? bydłem na krupówkach.

Ot moja opinia, każdy ma prawo robić co mu się żywnie podoba, mnie nie boli noszenie maseczki i nie uwłacza mi to mojej godności. Niestety mamy słabo wyedukowane społeczeństwo na temat chorób zakaźnych, i wątpię żę ludzie
@Anien: Oczywiście że dużo mniej się zarazisz na domówce, zwłaszcza że w ścisku 200-300 osób + alkohol gdzie wzsystko jest wydychane. Kwestia osobna to, że inni wolą spędzać czas w normalnym towarzystwie a nie bydle (było widać na nagraniach jak się nie którzy zachowują)

@Anien: poza tym nie napisałem każdy, tylko większość, więc naucz się czytać ze zrozumieniem.

Pozdrawiam i nie wdaje się w dyskusję z dziećmi, za długo na
@PiersiowkaPelnaZiol: "każdy", "większość", różnica kosmetyczna o tyle, że tak czy siak wyciągnąłeś to z dupy.

I oczywiście, że siedząc w zamkniętym pomieszczeniu przez wiele godzin wszelkie ryzyko transmisji jest drastycznie większe niż prawie cokolwiek co możesz zrobić na świeżym powietrzu. Wielki panie dorosły, który tak długo jest na tym portalu xD
@NaczelnyWoody: tutaj na serio serio aby ludzie odzyskali jakiekolwiek zaufanie do rządących i pewność, że nie są dla nich tylko frajerami i gojami do poganiania to już chyba tylko interwencja somsiada z zachodu pozostaje ( )¯\_(ツ)_/¯ i przekazanie terenów z inwentarzem pod zarząd jakkolwiek bardziej pragmatycznych i rozumnych ludzi w nowej stolicy. I oddelegowanych Technokratów przez duże T a nie nominatów jednej wiodącej narsoc partii
@NaczelnyWoody gorzej że ten filmik wywoła lawinę krytyki i komentarzy dając dzbanom kolejne argumenty za lockdownamj. Już zachodnią prasa komentowała że Czesi Niemcy i inni przedłużają obostrzeżenia, a polacy tańce chulanki swawole. Mati Morawiecki jak będzie za 2 tyg zamykał wszystko spowtrotem to się powoła na ten filmik i eloo
@pijekubusplay: a najlepsze jest to, że dziennie setki osób przewijają się przez biedronki, lidly, carrefoury, kauflandy ale tam wirusa nie ma... ja #!$%@?ę czemu ludzie nie chcą się przebudzić...