Wpis z mikrobloga

#mirkomodlitwa #szturmmodlitewny dla księdza Andrzeja Dymera - udał on się dziś do Domu Pana.

Módlmy się bracia i siostry o tego uniżonego sługę Pańskiego, aby święty Piotr raczył otworzyć mu swoje bramy, a Jezus miłosierny przebaczył mu te kilka lichych występków, których dokonał w trakcie swojej drogi przez życie, które zawierzył Bogu.

Przyszedłem do ogniska na wiosnę 1992 roku. Miałem wtedy 15 lat. Gdzieś dwa lub trzy miesiące po przybyciu do ogniska ks. Andrzej zaprosił mnie do pokoju, kazał mi się położyć do łóżka. Byłem wystraszony i sparaliżowany lękiem. Zaczął mnie obmacywać, dotykać po genitaliach, nakłaniał mnie, żebym ja też go dotykał (nie zrobiłem tego, leżałem bezsilnie). Doprowadził mnie do orgazmu, po czym kiedy wstałem, kazał siebie uderzyć, bo mnie skrzywdził. Miał wyrzuty sumienia. Ja nic nie zrobiłem, tylko wyszedłem.

Następny raz wydarzył się latem. Znowu zostałem zaproszony do ks. Andrzeja do pokoju (w ciągu dnia razem jeździliśmy samochodem, załatwiając różne sprawy). Byłem w krótkich spodenkach. Ksiądz zdjął sutannę i zaczął mnie obmacywać, dotykać genitaliów, wkładając mi ręce do majtek. Wtedy ja też zacząłem na jego prośbę dotykać jego genitaliów. Doszło do wzajemnego orgazmu.

Takich kontaktów seksualnych w czasie mojego pobytu w ognisku było dużo więcej, kilkadziesiąt (20-30). Wszystkie mniej więcej wyglądały w podobny sposób.

Z ogniska odszedłem chyba w 1995 roku. Po mniej więcej roku zacząłem jeździć [przyjeżdżać w odwiedziny] do ks. Andrzeja (...). Dochodziło do licznych kontaktów seksualnych ks. Andrzeja ze mną. Były to również stosunki oralne, na analne się nie godziłem, choć ks. Andrzej wielokrotnie próbował mnie nakłonić. To wszystko trwało mnie więcej rok. (...). Przez cały czas znajomości z ks. Andrzejem wielokrotnie się u niego spowiadałem.


Niech Światłość Wiekuista spocznie nad duszą wiernego sługi Kościoła Katolickiego. Ciebie prosimy.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #4konserwy
Kozajsza - #mirkomodlitwa #szturmmodlitewny dla księdza Andrzeja Dymera - udał on się...

źródło: comment_1613473654CtPDl97R42tg7BtwIl4cYB.jpg

Pobierz
  • 25