Wpis z mikrobloga

odpływ floty z napompowanych do granic możliwości spółek wzrostowych takich jak tesla, palantir, virgin galactic, blackberry, plug power - do surowców, które prędzej czy później musiały zacząć odrabiać dystans:
Callon Petroleum Co, Tellurian, SM Energy Company, Sibanye-Stillwater, PBF Energy, Livent YPF itd.

Zakładam, że taki trend powinien się utrzymać do czasu aż proporcje nie wrócą do normy.
https://discord.gg/3gpvV37
#gielda
  • 11
@tanombezkitu: dokładnie to samo mnie zastanawiało podczas akcji z GME. Przeglądałem wówczas kanał 'stock' i jakos tak przeskoczylem z ciekawości na ten o ktorym mowisz. I mnie zamurowało. Sama gimbaza.
Chyba nie umiem w discord, albo cos
@parimple: wymienione spółki rzeczywiście mocno napompowane, ale uważałbym z tymi surowcami. Krótkoterminowo może trochę urosnąć (euforia bo zniesieniu lockdownów), ale ropa już teraz mocno wzrosła + większość odwraca się w stronę zielonej energi
-25%


@Asolk122: To ktora tak odbila ze jeszcze stowa ci brakuje zeby wyjsc na zero?
Nie robiles po drodze jakichs kolek?

Ja mam spolke gdzie wwisialem na haku chyba maksymalnie -35%(dołek od moejj sredniej), ale miedzyczasie troche sprzedawałem na podbitkach. Tak mi niegdys poradzil jeden wykopek, ale jak na razie gorzej na tym wychodze niz jakbym trzymal caly czas