Wpis z mikrobloga

@Sexteen_Tons: Już bez przesady. Gra ma błędy, ale wg. mnie największym błędem była zapowiedź tej gry na stare sprzęty w stylu PS4 i XboxOne. Ja rozumiem, że skok na hajs, ale tak naprawdę jakby były tylko wersje na PC, Nową generację, Stadia i GeForce Now, to okazuje się, że grę da się spokojnie przejść, sprawia dużo frajdy a błędy mimo że się pojawiają to absolutnie nie przeszkadzają. Ja skończyłem grę raz
@Czarna_ksiazka: @Sexteen_Tons: Wypuść grę w 2021 roku na sprzęt z 2013 roku którego wydajność względem PC oscyluje w okolicach 2008-2010 r - słuchaj płaczu że gra nie ma 4k60 i nie wygląda jak na kompach z 2021 roku, poświęć 90 % czasu łatania gry na szukanie 1 -2 fpsów na tostery olewając całą resztę.....
@cin123654: Zgadza się to my gracze konsolowi jesteśmy winni. Gdybyśmy nie kupowali konsol to by one po prostu przestały istnieć a Cyberpunk by po prostu wyszedł tylko na PC. Nawet jak już te konsole istnieją to i tak naszym błędem było kupowanie wersji konsolowej, przecież od wielu lat można było się domyślić że ta gra będzie słabo wyglądać pod koniec 2020 roku. Teraz to widzę powinienem kupić PC lub na upartego