Wpis z mikrobloga

@acidd: Kilka lat temu jeździłem po dystrybutorach alkoholu na dolnośląskie. U jednego z nich, największego na region, gadam sobie z kierownikiem o tych wszystkich alkoholach. Od piwa koncernowego, krafty, wódki zwykle i najwyższą półkę, wina itp. Coś tam o planach i targetach na dany rodzaj alkoholu na miesiąc. Oczywiście plany z kosmosu, centrala narzuca swoje wizje nieadekwatne do rzeczywistości i ssania z rynku. I mówi do mnie: Ale wiesz co, w
  • Odpowiedz
@acidd:
#!$%@?ć Wałbrzych, dziura w ziemi wygląda lepiej niż to gówno. Jak kiedyś tam wjechaliśmy to myślałem, że mnie GPS okłamuje bo główna droga wyglądała jak w starej wsi. Jak jechaliśmy autem między strzechami to matki dzieci do chałup chowały bo metalowy diabeł jedzie. Jak znaleźli złoty pociąg to serwery googla spadły z rowerka, bo ddsowały je zapytania "co to jest pociąg". Jak chcieliśmy iść na piwo to nas wywieźli do
  • Odpowiedz
Chcieliśmy w większym mieście zamieszkać a DB było najbliżej


@acidd: Większe miasto sklejone z wiosek dookoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tyle fajnych miast w pobliżu...
  • Odpowiedz
@acidd: Wykopkowe Rafały z Polski H i innego Podlasia, twierdzące, że Wałbrzych to prypeć i najgorsze miasto świata, bo szef januszpolu ich tam raz w delegację wysłał i krzywo na nich w galerii patrzyli albo przeczytali tak w memach = 10/10
  • Odpowiedz