Wpis z mikrobloga

Przypominam ciekawy materiał z 2018 roku - odpowiedź na brak podjęcia rękawiczki przez Mexicano:

K: Już? Dzień dobry państwu...
F: Głośniej.
K: Dzień dobry państwu, to bliżej podejdź troszeczkę, co nie możesz podejść bliżej?
F: Mogę.
K: Dzień dobry państwu, jest dzień, fajna pogódka, fajna, słoneczko zaczyna świecić... Chcem powiedzieć parę słów o Meksykanie. Meksykanko - nie widziałem, żeby ty podjąłeś rękawiczki na swojej jutubie. A chcesz ze mną walczyć - proszę bardzo, ja się nie boję. W każdej chwili mogę...
M: W każdej chwili może z tobą walczyć.
K: W każdej chwili mogę walczyć z tobą. Eee, w każdej chwili mogę walczyć, w każdej chwili mogę roz-#!$%@?ć ciebie...
M: Reszty zębów nie będziesz miał już.
K: ... i tak dalej. Majorze, proszę się nie wtrancać, bo jak ty nagrywasz to, tooo...
M: Nieee, nie wtrancasz się! Ile banów już dostałem, dziesięć!
K: Dziękuję bardzo. Jak on będzie się wtrancać.
F: To co, to wszystko?
K: Ja nie mogę nagrywać jeżeli on się wtranca się. Ja...
F: Ale, #!$%@? go?
K: Szanowne państwo, chcem powiedzieć tak, dalej chcem powiedzieć: w każdej chwili mogę stanąć do walki, nie boję się ciebie. Ty myślisz że, mówiłeś na swoim kanałku, zasranym, obszczanym tym, yyy z krzaków tym, tych, eee, tegooo, eee też na M, ale z głowy mnie wyszło.
F: Mario.
K: Mario, to wiesz co, ja widziałem gdzie byłeś, koło Spomaszu byłeś, tam nagrywałeś, ja wszystko widzę ciebie, ja ciebie obserwuję wszystko.
F: Ale co, Krzysiek, #!$%@? go?
K: I szanowne, powiem tak: w każdej chwili będziesz #!$%@?.
F: I wszystko.
K: Będziesz #!$%@?, jak, jak, jak małe dziecko.
M: Hehehehe!
K: Ty mówisz, że mnie uganiasz. Człowieku, ty mnie jeszcze nie znasz.
M: Zdejm beret.
K: Ty mnie jeszcze nie znasz. Człowieku, ja cię... położę jednym ciosem. Tylko walnę pod bródkę i będziesz leżeć. Człowieku, wiesz co, ty ośmieszasz ludzi, tylko, mówiłeś że pracowałeś na budowie, mówiłeś że...
M: Przepraszam bardzo, ja... w młodych latach... w Gwardii Białystok... trenowałem boks i wiem jak to się robi.
F: I co Krzysiek na to?
K: Chcem odpowiedzieć dla Majora teraz. Ni trzeba trenować, ni trzeba...
M: Nie, trzeba!
K: Ni trzeba, trzeba znać swój...
M: Tylko mleka jeść i żreć słoniny!
K: Trzeba... przepraszam bardzo, jak człowiek je, to ma siłę. A jak nie je, to człowiek umiera. Odpowiedziałem tobie.
F: Kończymy.

#kononowicz #transkrypcjeboze
CharlesLightning - Przypominam ciekawy materiał z 2018 roku - odpowiedź na brak podję...
  • 1