Wpis z mikrobloga

Zaufalem pierwszy raz pewnej dziewczynie, otworzyłem się uczuciowo, teraz juz wiem że nie warto. Nie warto wam okazywać czułości, bliskości. Lubicie, gdy facet ogólnie traktuje was jak pojemnik na ejakulat i was olewa, to same latacie za nim. Teraz już nigdy nie popełnię tego błędu. Czas ostatecznie wyeliminować z siebie resztki uczuć. Ależ ja byłem głupi. Nie jesteście tego warte, żeby po prostu poza łóżkiem was brać na poważnie. Nie byłem ani pantoflem, ani nie mialem totalnie #!$%@?. Znalazłem złoty środek. Nawet to nie wystarczyło.
#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #seks #takaprawda #niebieskiepaski #feels
  • 51
ja juz czuje taka pustke wewnętrzna jak jeszcze nigdy. Juz mi obojetne wszystko...


@Felixu: Nie dziwie ci się.

to zbyt skomplikowane zeby to pisać słownie i za dlugie by to bylo...


Spoko, rozumiem.
@esci: to nie jest milosc , po prostu pierwszy raz myslalem ze moge miec naprawde bliska osobę. Ale widac nie jezt mi to pisane i tylko jedno ze mna bedzie na 100%-samotnosc
poza tym jeszcze dzis mi sie przyznala ze mnie okłamywała wielokrotnie w pewnych ważnych kwestiach


@Felixu: Nie łam sie. #!$%@? w nią, straciłeś tylko swój czas. Poznałeś jej drugą strone.
@Mr_3nKi_: a najgorsze jest to ze chciałem ja uchronić zeby nie stala sie mna. Chciałem ja uchronic po prostu. Dac jej coś czego nikt w jej wieku mi nie dal i co jest powodem tego ze mam #!$%@? we lbie.... chciałem chociaż raz zrobić cos dobrego, dla kogoś a nie tylko dla siebie...
to nie jest milosc , po prostu pierwszy raz myslalem ze moge miec naprawde bliska osobę. Ale widac nie jezt mi to pisane i tylko jedno ze mna bedzie na 100%-samotnosc


@Felixu: Najgorzej jak się znajdzie taka, która coś chce, a ty się nie otworzysz i będziesz dla niej ch*jem.
a najgorsze jest to ze chciałem ja uchronić zeby nie stala sie mna. Chciałem ja uchronic po prostu. Dac jej coś czego nikt w jej wieku mi nie dal i co jest powodem tego ze mam #!$%@? we lbie.... chciałem chociaż raz zrobić cos dobrego, dla kogoś a nie tylko dla siebie...


@Felixu: Rozumiem miras, ale jak sam widzisz, poleciała w ch*ja i jeszcze okłamywała. Powinieneś o niej zapomnieć, bo jeszcze