Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety akceptują mężczyzn z brodami? Przecież nie wiadomo co jest pod spodem, a część facetów ukrywa w ten sposób swoją brzydką mordę. Fakt, nie opinia.

Faceci często mówią, że kobiety oszukują używając makijażu, a sami maskują swój baby face zarostem.

Do tego to jest niepraktyczne i niehigieniczne. Nie wiem jak z czułościami, ale w drugą stronę nie chciałbym całować kobiety z brodą, fujka.

Oczywiście nic mi do tego co się komu podoba, próbuję tylko podjąć dyskusję na temat tego kanonu "piękna".

#niepopularnaopinia
frow - Czemu kobiety akceptują mężczyzn z brodami? Przecież nie wiadomo co jest pod s...

źródło: comment_1613722934UeqaEfbuwc1itMkswQpFWq.jpg

Pobierz
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@frow: brodą ukrywa niedoskonałości i jeśli jest zadbana działa tak jak makijaż więc tu działa to samo co u facetów. Niby wiesz, że pod makijażem może być potwór, a jednak i tak faceci lecą na te umalowane laski bardziej niż na te bez makijażu bo liczy się pierwsze wrażenie.

Przy dłuższej znajomości wygląd nie ma już takiego znaczenia jednak pierwsze wrażenie jest istotne.

Sam mam brodę i dla mnie plusy to,
@frow: rozumiem troche co probujesz pokazac tym obrazkiem. Gesty zarost na twarzy to jeden z lepszych genow ktore moznaby uzyskac. Jezeli komus rosnie #!$%@? (dla mnie na przyklad) to pozostaje golenie sie na krotko/maly zarost i zazdroszczenie innym lepszej opcji co do wygladu. Nie dziwi mnie to ze kazdy z nich broni noszenia brody bo jak masz #!$%@? morde to broda bardzo pomaga