Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety akceptują mężczyzn z brodami? Przecież nie wiadomo co jest pod spodem, a część facetów ukrywa w ten sposób swoją brzydką mordę. Fakt, nie opinia.

Faceci często mówią, że kobiety oszukują używając makijażu, a sami maskują swój baby face zarostem.

Do tego to jest niepraktyczne i niehigieniczne. Nie wiem jak z czułościami, ale w drugą stronę nie chciałbym całować kobiety z brodą, fujka.

Oczywiście nic mi do tego co się komu podoba, próbuję tylko podjąć dyskusję na temat tego kanonu "piękna".

#niepopularnaopinia
frow - Czemu kobiety akceptują mężczyzn z brodami? Przecież nie wiadomo co jest pod s...

źródło: comment_1613722934UeqaEfbuwc1itMkswQpFWq.jpg

Pobierz
  • 34
@frow: w sumie to się zgodzę w kwestii tego że bez brody inaczej się wygląda (to zdjęcie mnie rozbawiło). Ja mam brodę i wygląda kozacko, natomiast jakbym ją zgolił o jest gorzej ale nie ma aż takiej tragedii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frow: Mnie różowa poznała jak brody nie miałem, potem ją zapuściłem, bo lepiej się w niej czuję, a jej też się podoba. Przy całowaniu w usta nie ma różnic na minus, ale przy całowaniu całej reszty ciała (+ oralu) broda to plus do doznań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Higiena to kwestia indywidualna, włosy jak włosy, myje się codziennie, a brodę dodatkowo jak się czymś ubrudzę (ale to
Faceci często mówią, że kobiety oszukują używając makijażu, a sami maskują swój baby face zarostem.


@frow: sam sobie odpowiedziałeś. Skoro one robią to powszechnie, to niby czemu facet ma sobie nie poprawić lekko kształtu szczęki i twarzy? Co więcej, broda mimo wszystko jest trwalszą zmianą, niż nałożenie makijażu, który codziennie się zmywa.

Zresztą sensowniejsze byłoby porównanie do ładnych fryzur i długich włosów. Wyobraź sobie, że laski golą się na 6mm, bo