Wpis z mikrobloga

Zdajecie sobie gamonie sprawę z tego, że jeśli teraz nie przeciwstawicie się powszechnemu obowiązkowi chodzenia w maseczkach to będziecie w nich grzecznie #!$%@?ć nie dość, że wiosną to i latem?

Mmmm, pyszne piwko w plenerze na bulwarach miejskich w maseczce, miodzio. Mmmm, kawka na ławce na deptaku delektując się słońcem w maseczce. Ach te przyjemne 30 stopni w cieniu i łapanie witaminki D przez maseczkę.

Jakie wtedy fikołki będziecie robić? Też będziecie #!$%@?ć, że "przynajmniej w twarz cieplej" tak jak to teraz robicie?

Ogarnijcie się covidioci.
#koronawirus #covidioci #podludzie #bekazpodludzi
Krupier - Zdajecie sobie gamonie sprawę z tego, że jeśli teraz nie przeciwstawicie si...

źródło: comment_1613745143bPl03OAQU6AuVYJWlHCBAW.jpg

Pobierz
  • 18
@Sekularyzacja: jasne, ale gdy tylko dojdzie do jakiejś konfrontacji (protesty, otwieranie knajp czy coś) to dalej masz w "prawie" zapisane, że masz mieć maskę na buźce i policja nie tyle może co z pewnością będzie to wykorzystywać.
@crespo: ciekawe jak ja już teraz ozdrowieńców jest z 12mln a zaszczepionych kolejne kilka milionów, do jesieni to każdy albo będzie po chorobie albo będzie zaszczepiony, i o ile nie wymyślą jakiejś z dupy mutacji to się rząd zdziwi niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaiborr: Ja o tym wiem, ale to w niczym nie przeszkadza w nakazie noszenia maseczek. Jak będzie mało przypadków covida to zawsze mogą powiedzieć, że dzięki maseczkom nie było w 2020/2021 także sezonu grypowego i utrzymać nakaz na kolejne sezony ( ͡° ͜ʖ ͡°)