Wpis z mikrobloga

Zapytaliśmy Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Zdrowia o dokumenty, które były podstawą wprowadzenia narodowej kwarantanny (pamiętacie ją jeszcze?) i informacje o Radzie Medycznej. Wynik? Pewnie zgadniecie.


Możemy sobie tylko wyobrażać, jak ciężko kieruje się krajem zamieszkanym przez ponad 37,5 mln osób, nie posiadając informacji, aczkolwiek Premier chyba się jeszcze nie skarży?

Więcej:Kilka sposobów na powiedzenie ,,nie posiadamy informacji”. Na przykładzie Narodowej kwarantanny i Rady Medycznej.
Wołam:


___
Nie złość się na darmo! Przekaż nam 1%. Zrobimy, co trzeba. KRS 0000181348
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #koronawirus
WatchdogPolska - Zapytaliśmy Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Zdrowia...

źródło: comment_16137620270y9bUSthsuQqRKbQHHoz6m.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@BArtAS94: Mamy.

macie jakiś numer konta?

Mamy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
29 2130 0004 2001 0343 2101 0001

I czy potrzebujecie jakiś wolontariuszy na terenie Trójmiasta?

To zależy od bieżącej sytuacji. Choć ostatnio w niektórych dziedzinach mamy więcej zgłoszeń niż potrafimy wymyślić zadań.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej o opcjach wsparcia i o wolontariacie tutaj:
https://siecobywatelska.pl/wspieraj
Znajdziesz tam tematy, w których poszukujemy i kontakt.
I
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: tak właściwie to mam pytanie co do waszej działalności. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają sprawy związane z kamerami w mojej okolicy (niedawno zamontowano grubo ponad 100, wcześniej nie było ani 1). Zapytałbym sam, no ale nie wiem jeśli są tam widoczne dane pytającego a podejrzewam, że tak jest to mnie to trochę zniechęca.
Więc zastanawiałem się czy moglibyście coś pomóc w tej sprawie.
"Papierologie" ofc wykonałbym sam, bez względu na
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: To ja opowiem anegdotę:
Gdy razu pewnego rozliczałem PIT (albo planowałem rozliczyć) moja ówczesna narzeczona (obecnie żona, pozdrawiam, bo na pewno to czyta) skwitowała mój "1 procent" tak (Watchdog oczywiście):
"Hurrr durrr, kocham psy, ale to tylko psy, hurrr, durrr, lepiej wpłać 1% na jakieś dzieci albo na chorych na Alzheimera" (_ )
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: a wiecie co? Przekażę wam 1%, bo już #!$%@? rzygam tą #!$%@?ą polską i tymi szmaciarzami u władzy. Ale mam prośbę, chciałbym abyście byli bardziej agresywni. Dogadajcie się z telewizją, żeby relacjonowała wasze próby otrzymania odpowiedzi na darmo. To by się dobrze sprzedało.
  • Odpowiedz