Wpis z mikrobloga

@Dejwi996: to dawaj zagramy, mam pod ps5 o wartości gówno rtx'a 580 podłączone klawe i myszke.. śmiga elegancko ( ͡° ͜ʖ ͡°) też nie wiedziałem że tak da rade do puki sam nie sprawdziłem na własnej skórze.. miałem robić lekki upgrade pc by pograc w warzone ale tera to #!$%@?.. w cenie karty graficznej mam konsole w której moge grac warzone / cold war + exy XD
@Tyskiee: konsola z klawiaturą i myszką to taki wykastrowany PC z funkcji biurowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmieszą mnie reakcje jednej i drugiej strony barykady którzy udowadniają że ich opcja jest najlepsza sam planuję zakup Series X w okresie wakacyjnym jeżeli nie wyjadę na jakieś szkolenie bo nie jestem hardcorowym graczem ale PC mogę pograć, pracować i napisać pracę dyplomową a na konsoli nie
@Dejwi996: no jak ktoś ma kompa/laptopa to przecież to jest najlepsza opcja w cenie samej karty graficznej masz maszynke do gierek która poleci w 4k 60fps, sam dość długo się zastanawiałem czy nie zamienić na XSS bo w sumie gram tylko 2/3 dni jak mam czas, a warzone i gierki ulepszone do wersji XSS XSX działają elegancko.. ja jestem z tego faktu mega zadowolony, bo tak jak pisałem odchodzi mi kupno
@Tyskiee: już bym kupił konsole jeżeli miałbym drugi tv w domu a że mamy tylko jeden w salonie to na razie się wstrzymuje bo nie będę walczył z resztą domowników o dostęp do tv xD game passa już mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli wyjadę to na takie szkolenie że nie ma czasu na gierki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miał ktoś kiedyś na swoją konsolę kolekcję ponad 1000 gier? Ja na swojego PCta mam i w każdą mogę zagrać w dowolnym momencie.