Wpis z mikrobloga

#pkp
Jeżdżę rzadko pociągami, kolejka do kasy, przy automatach do biletów pusto, jest moja kolej podchodzę do kasy i pytam: wie pani co w sumie są jakieś automaty tam dalej to jak mi pani powie czy kupię tam swój bilet to ja sobie pójdę. Odpowiedź: panie ja w kasie pracuję, ja nie wiem co automat panu może sprzedać! No i to tak wygląda co kto wie pracując na dworcu, każdy swoje poletko i nic go reszta nie obchodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrocilem_bo: na jakiej stronie PKP informuje o biletomatach? "Logiem PKP w tym IC, KM" - i kto tu jest ignorantem? Koleje Mazowieckie nie mają nic wspólnego z PKP poza korzystaniem z ichniejszych linii kolejowych.

Duża część biletomatów nie sprzedaje biletów na pociągi Intercity, także po raz kolejny popisujesz się niewiedzą i ignorancją.

I nie, PKP nie płaci żadnemu podwykonawcy za postawienie biletomatu. A zaczynając od początku to nie ma nawet takiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrocilem_bo: okej, czyli biletomaty PKP IC sprzedają bilety na pociągi PKP IC. Do otrzymania tej informacji potrzebowałeś kasjerki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem na dworcu i nie przypominam sobie biletomatu z logiem grupy PKP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrocilem_bo: No zgadza się, stałeś w kasie kilka minut po czym dochodząc do okienka (zamiast sprawdzić w necie czy podejść do biletomatu i sprawdzić osobiście) spytałeś sie babki sprzedającej bilety czy możesz kupić w biletomacie swój bilet xD świetnie rozegrane. Ona zgodnie z prawdą powiedziała, że nie wie czy możesz, bo biletomatów jest setka i np. w biletomacie SKM czy ZTM nie kupisz biletów na pociągi Intercity, a nikt nie jest
  • Odpowiedz
@Shishu: Biletomat na Dworcu Zachodnim sprzedaje bilety na wszystkie połączenia dostępne z tego dworca, więc babka w kasie powinna wiedzieć chociaż o biletach IC dostępnych w tym biletomacie... Co do stania w kolejce to zauważyłem je kiedy już w niej stałem, a że moja kolej była za chwilę to podszedłem do kasy i przy okazji zapytałem... Spoko, ty masz swój punkt ktoś widzenia, ja mam swój ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz