Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak najlepiej zdobyć kolekcję filmów jeżeli zależy mi na tym, żeby mieć wybór ścieżki dźwiękowej.
Przykładowo, chciałbym filmy typu shrek, harry potter, jak wytresować smoka itp ale do wyboru dubbing angielski, niemiecki, hiszpański, polski (te cztery konkretne języki, plus napisy)
Na netflixie jest losowy wybór języków (chciałbym obejrzeć po niemiecku albo hiszpańsku, ale mam tylko angielski, albo inny film jest po niemiecku ale już bez napisów).
Są jakieś wydania blu ray z wieloma językami? Da się gdzieś takie kolekcje kupić czy muszę kupować każdy film 4 razy żeby mieć ścieżki dźwiękowe po pogańsku?
Nawet internet mnie nie ratuje bo choćbym nawet chciał spiracić to nawet nie wiem szukać filmów po hiszpańsku przykładowo.

#kiciochpyta #filmy #niewiemjaktootagowac
  • 2
@entropy_: Polskie wydania będą mieć oprócz polskiej ścieżki także angielską i jakieś czeskie, węgierskie i inne z naszego regionu. Zachodnie wydania powinny mieć angielską, francuską czy niemiecką ścieżkę dźwiękową. Najprościej by zrobić sobie taki multi językowy film to chyba kupić oba ww. wydania. Zgrać z płyt na komputer osobno video, ścieżki audio i później to wszystko połączyć w plik .mkv. A płyty odsprzedać.

Jak chcesz Shreka po hiszpańsku to wpisz w