Wpis z mikrobloga

Mam chyba problem z #xiaomi #oclean z1. Szczoteczkę odebrałem dopiero wczoraj, ale wydaje mi się, że nie działa ona tak jak trzeba. Zaraz po włączeniu zaczyna pracować w jednostajny sposób (wydaje mi się, że właśnie taki, w jakim powinna pracować cały czas), ale prędzej czy później, zazwyczaj po około 4-7 sekundach, częstotliwość/sposób jej wibrowania się zmienia. To nawet widać po główce szczoteczki, która zaczyna drgać zdecydowanie w inny sposób. Nie ma reguły, ile potrwa, zanim wróci do pierwotnej częstotliwości.

Czy ktoś z Was, kto ma to urządzenie u siebie, mógłby potwierdzić moje obawy, że coś z tym moim modelem jest nie tak? Może tak ma być jednak i to jest jakaś funkcja konkretna? :P Dodam, że nie chodzi tutaj o wibrację sygnalizującą po 30 sekundach konieczność zmiany partii zębów do szczotkowania.

#pytanie #kiciochpyta #zalesie #firstworldproblems #dentysta
Pobierz moby22 - Mam chyba problem z #xiaomi #oclean z1. Szczoteczkę odebrałem dopiero wczora...
źródło: comment_1613994344OxqbjxiTatV77qkbY7CLux.jpg
  • 6
@fizzly: LOL. Faktycznie xD Niezła lama ze mnie. Jakiś program był włączony "Standardowe czyszczenie SPA". Przeszedłem na normalny i jest chyba git teraz. Dzięki :D