Wpis z mikrobloga

jak nie jesteś pewien czy dany "komplement" jest ok czy nie ok to wyobraź sobie że sam taki dostajesz od przypadkowego - uwaga - faceta. Dobry wieczór seksownemu panu inżynierowi - wita cię sąsiad albo portier w biurze. Ok czy nie ok?


@dont_stop_me_now: to wychodzi na to, że już nawet oczu nie wypada skomplementować
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanHagrid: Takie zachowanie jest po prostu niewłaściwe w stosunku do nieznajomej osoby. Gdy mówi się coś takiego własnej babie to pewnie się jej spodoba i uzna to za komplement, ale jak się wyskakuje z takim tekstem do nieznajomej dziewczyny no to trzeba się liczyć z tym, że dobrze to ona tego nie odbierze.
  • Odpowiedz
Tak samo w drugą stronę. "Dzień dobry, ogierze" załatwiam większość powitań. A przecież to powinna być norma.


@Levieush ja gdybym w pierwszej wiadomości zobaczył tekst "dzień dobry ogierze" to bym stwierdził że mam do czynienia z kretynką i zrobił unmatch.
  • Odpowiedz
@PanHagrid: beka z typa... żałosne to jest szczerze mówiąc.

Co do obiektu seksualnego to zależy jak spojrzeć.. polubli się w parach, tzn że się sobie podobają i są dla siebie atrakcyjni.
Ogólnie wydjae mi się, że dla kobiety facet piszący witam seksownej pani to tak jakby był taki gość co się spuszcza na jej widok i patrzy na nią jak w obrazek na kolanach gdy ona stoi.. takie piesek, proszę daj
  • Odpowiedz
@PanHagrid: z perspektywy baby - sygnał, że twój rozmówca ma mózg zalany spermą i nie będzie zbyt ciekawym kompanem do rozmowy, potencjał na kolejne januszowe lub dwuznaczne teksty jest ogromny, niezbyt atrakcyjne, burackie.
1. Tinder to nie dla każdego wyłącznie apka do ruchania.
2. Nawet jeżeli baby chcą się ruchać niekoniecznie trzeba wprost jak cymbał to sygnalizować, a nawiązać jakąkolwiek rozmowę i się sobą zainteresować, bo takich tekstów i dziwnych pytań,
  • Odpowiedz