Wpis z mikrobloga

  • 1
@FailedArtist: starałam się mniej wody dawać niż w poprzednich próbach. Różnica była, bo aż takich wielkich jezior kolorów nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) taśma nie wiem czy słaba, najdroższa malarska która używałam do remontu xD może deska nie za sztywna, bo cienka plastikowa. Spróbuję kiedy indziej na czymś bardziej sztywnym, bo ona się gnie jak kartka... Może to to.
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem Polecam ćwiczenie z krzyżówką barw, to jest rysujesz sobie kratki i jak w tabliczce mnożenia mieszasz sobie dwa kolory by zapamiętać jaki z niego powstanie. Milion razy lepsze ćwiczenie niż choinki w kosmosie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Wersja zaawansowana to krzyżówka z tych już wymieszanych, zaczynając od podstawowego żółtego, czerwonego i niebieskiego.
  • 0
@Onkosfera: Tak jest! Tak myślałam, że może to być wina kijowego papieru. Ćwiczyłam blendowanie kolorów i dosłownie po 10 sekundach już robiły mi się takie wyschnięte brzegi jakiejkolwiek plamy. Kupię sobie nowy papier z tych co polecasz i zobaczę. Dziękuję ślicznie jeszcze raz! ( ʖ̯)