Wpis z mikrobloga

@xspeditor: wiem, że słabe, ale ostatnio oni coś wystawili i przypadkiem trafiłam na to. Napisałam na ofertę, a ona mi, że 600€, odpisałam natomiast, że za 1600€ spokojnie da się zrobić. Po czym napisała, że chyba sobie żartuje, ja w odpowiedzi załączyłam screeny ofert z kosmosu jej kolegów, z dopiskiem że oni zaczęli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xspeditor: jak mi piszą to od razu jest zjebka, ale jestem przekonana że to oni dzwonili mi notorycznie na telefon po dodaniu czegoś na timo. Dodałam coś na timo - 1 sek i sygnał. Potem się wkurzyłam i spróbowałam oddzwonić na ten numer, już się skończyło
@xspeditor: @Konkol: ostatnio miałem 'mila' wymianę maili z nimi na ich zapytanie w sprawie mojego kółka na Francję.

Po zapytaniu skad biorą ceny, skoro sami oferują 1e-1.1 do Bretanii dostałem ich kalkulację:

1.1e za KÓŁKO (pomimo tego że mówiłem ze oferują 1.1e w jedną stronę) + ich puste km+ 350 eur za naczepę mege = 3600 eur xD

Czasami na ich 'oferty' cenowe odpisuje, żeby następnym razem niech nie puszczają
@xspeditor: @Konkol: a no i nie radzę dopisywać 'no hegelmann' (oraz wykluczanie innych firm) na timo bo mili panowie z timo zadzwonią i powiedzą ze to dyskryminujące i może skutkować usunięciem konta.

Wielka szkoda, że timo nie wzięło się za niemieckie spedycje piszące nur de unternehmen czy no polish company