Wpis z mikrobloga

#przegryw mysle, ze nie jestem dzieckiem swoich czasow, urodzilem sie za wczesnie. nie wiem jak tam u was to wyglada, ale mysle, ze jesli zylbym w spoleczenstwie, gdzie meskie lzy nie sa tozsame z czyms wstydliwym, czyms, przez co sie traci w oczach innych, w spoleczenstwie, w ktorym kobiety nie sa tylko po to, zebys je zabawial i chociazby przyjaciolki potrafia z prawdziwa troska spytac, jak sie czujesz. mysle, ze ewoluujemy w tym kierunku, ale niestety my drodzy przegrywowicze jestesmy straceni. myslicie, ze w perspektywie kilku dekad jest mozliwa taka zmiana?
ja mysle, ze w polsce jak najbardziej, ale da nam to tylko tyle, ze bedziemy patrzec z zalem na tych, ktorzy dostali szanse od losu, na tych, ktorzy nie zostali odrzuceni przez swiat w perspektywie wyboru cierpienie lub narkotyki lub samobojstwo

no co tu duzo mowic, tldr #!$%@?, ale wierze, ze kiedys bedzie lepiej. nie dla nas
trzymajcie sie jakos i nie dajcie sobie nigdy wmowic, ze jestescie gorszymi ludzmi tylko dlatego, ze zle sie urodziliscie. polecam zabrac sie za silownie, nie bac sie sterydow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@Przegryw97: no psychiatria to zart, juz chyba #!$%@? wszystkie ssri jakie istnieja w polsce, caly czas sie laduje #!$%@? wie po co a teraz leze na endokrynologii bo za wlasne pieniadze robilem testy na testosteron, moze uda mi sie wyjsc z tego mentalnego piekla dzieki hormonom, a jak nie, no to juz #!$%@? do oporu nawet heroine. dla nas swiat nie jest taki jak w telewizji czy u oskarkow z klasy.