Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdarzaSie: mordo. w jednym padzie analog mi tak jakby przeskakuje 2 x przy ruchu w dół w sensie o 2 pozycję . Co tam do naprawy może być ? Cały analog dokupić mogę ? Czy tam coś lutować trzeba ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EsoGetsReal: jeden analog w padzie PS4 mi czasem (dosyć rzadko) #!$%@?. I w jednym padzie PS3 tak ciężko chodzi, tzn muszę użyć więcej siły żeby go ruszyć i wtedy leci już łatwo w danym kierunku, a to uniemożliwia celowanie, rozebrałem i dałem wd40 xD do tego klocka w środku ale tylko trochę pomogło.
@ZdarzaSie: mój v1 się zepsuł - bateria nie ładuje się. Kupuje nowa baterie - nic. Oddaje do serwisu. Może port ładowania? Nie, jednak nie. Płyta do wymiany, nie opłaca się. Koszt baterii, koszt diagnozy, pad nie działa dalej.
Takie historie jak Twoja widzę w internecie, a życie później weryfikuje :(
@ZdarzaSie: mordo. w jednym padzie analog mi tak jakby przeskakuje 2 x przy ruchu w dół w sensie o 2 pozycję . Co tam do naprawy może być ? Cały analog dokupić mogę ? Czy tam coś lutować trzeba ?


Raczej wytarła się gumka od potencjometru w analogu, są dwie. Lutownica potrzebna. Obczaj na yt.