Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: jakis mirek kiedys sie cos tam wypowiadal ze mniej wiecej kojarzy tych ludzi i ze sa to dosyc "specyficzne jednostki" - w sumie tylko tyle pamietam.

Jak sie kochaja i sa szczesliwi - to #!$%@? z nimi parafrazujac klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ogladajac nagranie raczej odbieram inne wrazenie, tak moim zdaniem nie wyglada szczesliwa hajtajaca sie para wiec najpewniej dzieciak z "wtopy" -> slub
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@slozubn: wybory PiS jak znalazł. Zaścianek typu dziecko w drodze? No to trzeba ślub. #!$%@? że panna "młoda" to stara prukwa a chłopaczek nadal młody. Oni nie znają inaczej
  • Odpowiedz
@slozubn bardziej mnie zastanawia rodzina pana młodego. Na tym weselu widać że tacy bardziej ogarnięci, "miastowi" i w ogóle. Bardzo łatwo dało się zauważyć kto jest z której rodziny, na pierwszy rzut oka rodzina pana młodego to żadna patologia.
Tym bardziej zastanawiam się jak do tego wszystkiego mogło dojść w ogóle
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Wazniejszym pytaniem jakie bym postawil jest co do #!$%@? zazyl ten typ ze wsadzil w takiego bazyla, no #!$%@? jest to jedna z najbrzydszych lasek jakie widzialem ever. A hajtanie sie z nia nawet po wpadce to juz w ogole jakis wyzszy poziom abstrakcji. Wolalbym #!$%@? na antarktyde niz zenic sie z nia
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Gosc mial poslubic ta po prawej na zdjeciu, ale ksiadz cos zle wpisal do excela i tak juz zostalo. Poza tym dzien wczesniej byla taka impreza, ze niech sie koles cieszy, ze za swinia sie nie ozenil.
  • Odpowiedz
@szwelx:

ciekawostką jest fakt, że dziewczyna po prawej jest córką panny młodej

że co? xD

Już parę razy przewinęło mi się to zdjęcie, myślałem że fejk. Ale potem i film się pojawił ze ślubu... Nie wiem, głupio tak wsadzać nos w czyjeś życie ale i tak wtf xD
  • Odpowiedz