Wpis z mikrobloga

Macie jakieś porady, ostrzeżenia na czym nie wtopić przy robieniu prawa jazdy?
Przeszłam teorię właśnie i od poniedziałku mam jazdy, mam kurs przyspieszony i kilka razy coś tam już probowałam w tym aucie posiedzieć ale wiadomo, jazda na kursie czy egazminie to co innego.
Na razie codziennie robię pytania testowe, dobrze ogarniam te wszystkie sytuacje gdzie kto ma pierwszeństwo, w międzyczasie ktoś mnie będzie poduczał parkowania na podwórku, co jeszcze ćwiczyć dodatkowo sobie?

#prawojazdy #kursprawajazdy #kiciochpyta
  • 6
@savanna: Pytaj instruktora jakie sposoby przejazdu, jakie kierunkowskazy są wymagane na egzaminie w tym mieście (bo w różnych miastach mogą różnie wymagać XD co jest absurdem bo prawo jest takie samo w całej Polsce). Przydatne zwłaszcza w przypadku rond, zwłaszcza tych oznakowanych wadliwie - pytaj o kierunkowskazy i sposoby przejazdu przez konkretne ronda, przez które będziesz jeździć bo zapewne będziesz jeździć zarówno przez ronda, które mają okrężnie biegnącą jezdnię jak i
@savanna: nie przejmuj się tym co Ci gada egzaminator, nie słuchaj go jesli będzie komentował Twoja jazdę. Jak nic nie mówi to dobrze. Nie myśl o tym co będzie jesli nie zdasz, albo że musisz zdać. Jest taki moment, kiedy uświadamiasz sobie, że zdałaś ale jeszcze jedziecie i wtedy też pojawia się stres, dziwne to tak jest. Łatwo o głupi błąd w tej sytuacji.