Wpis z mikrobloga

@xaliemorph: Jakbym akurat gdzieś trafiła, to kupiłabym i nie nosiła. Nie ze względu na prezentację a ODDYCHANIE.
To było frustrujące jak przed wakacjami lato szło/spadały deszcze i zamiast czuć zapach wiosny/lata w powietrzu to czułam zapach upranej maski lub swojej pasty do zębów (później jak pojawiły się w sklepach to nosiłam normalną maskę)
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że większość ludzi nie potrafi nosić żadnych masek,


@milvanb: a tobie się wydaje że noszenie maseczki to jakaś twoja super moc? Inni też to potrafią ale po prostu nie chcą tego robić, już tak nie próbuj na siłę wszystkich obrażać xD
  • Odpowiedz
@xaliemorph: Jezu typowy wypok, jak jest okazja to trzeba zgnoić kobiety XD ja widzę tyle samo mężczyzn i kobiet w takich przyłbicach. Sama noszę taką na nos, bo mam lekką astmę i źle mi się oddycha w masce, a do tego spędziłam kilka tygodni z chorymi na covid i nie działo mi się nic, więc elo
  • Odpowiedz
@whiteglove: Spokojnie. Niektóre :) Ale bawiło mnie jak panie od estetic beauty jak tylko mogły to pierwsze się rzuciły na to. Ale w sumie to ich praca bo zarabiają na makijażu innych pań. Faceci faktycznie równie często używają przyłbic ale tych dużych, klasycznych.
  • Odpowiedz